Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként CNC...

Egyéni vállalkozóként CNC marógépeket javitanék, végzettség kell hozzá?

Figyelt kérdés

Rutinom van benne, egy külföldi cégénél dolgoztam idáig, és szeretnék most egyéni vállalkozóként belevágni.

Szakmám nincs hozzá, de már több mint 10 éve csinálom főállásként, igy értek hozzá.

Az a kérdésem, hogy lehetek-e úgy CNC marógépeket javitó egyéni vállalkozó, hogy nincs hozzá végzettségem?

Ha beindulna a dolog, akkor elvégeznék egy szakmát is, hogy legyen róla papirom, de addig is szeretném csinálni.

Mint mondtam, több mint 10 éves tapasztalatom van, igy a tudás megvan, csak a papir nincs.


2016. febr. 8. 09:20
 1/2 Icus47 ***** válasza:
Sajnos papirgyűjtő ország vagyunk.Nem az a lényeg, hogy érts hozzá, hanem az hogy legyen papirod, vagy papirral rendelkező alkalmazottad. Innentől kezdve kell egy jó könyvelő, de inkább ez már adótanácsadói munka akivel megtudjátok oldani, hogy azért igy is megérje
2016. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos hát nem hiszem, hogy van direkt ilyen szakma, hogy "CNC marógép javító", tehát önmagában nem lehet probléma az, hogy nincs ilyen papírod. Gondolom valami, akármilyen kapcsolódó képesítésed azért csak van.


Viszont azon nem tudom mennyire gondolkodtál el, hogy oké, hogy te a külföldi cégednél 10 év alatt ezzel foglalkoztál és értesz 2-3 féle CNC gép szereléséhez, de kismillió fajta ilyen gép van, biztos menni fog mindegyik?

2016. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!