Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit lehet alkudni egy...

Mennyit lehet alkudni egy eladó (turisztikai) vállalkozás árából?

Figyelt kérdés
A tulajdonos nyugdíjba menne és a családjából nincs olyan aki folytatná a munkát. 3 éve még 150 millióért árulta, most 90 az ára. Ő jól él belőle , biztos keres annyit , mintha valahol dolgozna és még lenne mellette havi passzív jövedelme ingatlanokból, de szerintem a vállalkozása azért nem egy aranybánya. Az a bajom, hogy nekem a felére lenne pénzem és a többire kölcsön kellene . Egy 60 milliós ajánlat nagy szemtelenség lenne? Azért gondoltam ennyire, mert 0-ról indulva 60-70 millió talán elég lenne a vállalkozás felépítésére.

2016. febr. 9. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt talán tőle kéne megkérdezned.
2016. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az idős hölgynek élete munkája van a panzióban és nem egy kőkemény üzletasszonynak ismerik. Egy az ő elképzeléseihez képest túl alacsony ár nem tudom milyen érzelmi reakciót váltana ki belőle. Arra gondoltam, hogy talán van valaki ezen az oldalon aki tudna tanácsot adni egy ilyen üzleti ügyben.
2016. febr. 9. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs szüksège sürgősen a pènzre, akkor nem fog engedni. Fele aron meg akkor sem adja oda ha nagyon kell neki a pènz. Ha most 90-èrt àrulja, 80-at ajànlhatsz.
2016. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
90 helyett 80 az csak 12,5% alku .
2016. febr. 9. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy hogy milyen érzelmi reakciót vált ki belőle? Össze akarsz jönni vele, vagy mi?
2016. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, imádom a mama-szexet :)

Szívesen megvenném, ha az elején megsértődik akkor már buktam az egészet.

2016. febr. 9. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
12.5% bizony elèg sok. Ha 60-at mondasz, garantàltan elhajt a fenèbe. Alkudni lehet, de meg kell maradni a realitàsok talajàn. De mondom, az egèsz kulcsa hogy mennyire kell neki a pènz? Ha nagyon, akkor többet engedhet. Ha nem, akkor nem. Èn 50 millióért àrultam az èttermem, nem kellett azonnal a zsè, ìgy annyièrt is adtam el. Volt aki 35-öt kìnalt, volt aki 45-öt. En inkàbb vàrtam ès 50-et kaptam.
2016. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy hogy buktad-e ha nincs 90 milliód?
2016. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!