Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen engedélyek szükségesek...

Milyen engedélyek szükségesek ahhoz hogy vállalkozásban csinálhassak autómosót?

Figyelt kérdés
Szeretnék önálló vállalkozóként autómosót üzemeltetni, viszont nem tudom hogy ennek milyen feltételei vannak, gondolok itt vízelvezetés, vízműtől engedély.. stb vagy mi kell hozzá?? válaszokat köszönöm!
2010. márc. 30. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat vállalkozói csoportja mindent el tud mondani ezzel kapcsolatban, adnak nyomtatványokat is, amit ki kell töltened és megmondják, hogy milyen szakhatósági engedélyeket kell beszerezned.
2010. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
7%
Először is kérdezd meg anyukádat, meg apukádat... Meg a hit gyülekezetét, hogy engedik e...
2010. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Sztem terhes vagy...
2010. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kel bszogatni a kérdezőt fszságokkal? Ez az oldal pont arra való, hogy a tájékozatlan tájékozódjon. Én autószerelő műhelyt akartam egy időben és a kocsimosót azért is vetettem el, mert kellett volna ÁNTSZ engedély, megfelelően minősített szennyvízvisszaforgató rendszer, tűzoltósági engedély, meg kisfszom tudja mi minden. Egy ismerős végigcsinálta és horror, amiket előre kifizetett. Nem akarom a kedved szegni, de nagyon át kell gondolni. Ami jópofa és sokkal egyszerűbb az a "víznélküli autómosás" franchise rendszerben. Itt ugyanis nincs szennyvízkezelés, mert szennyvíz sem keletkezik. Ráadásul hordozható a célgép, úgyhogy komolyabb telephelyet sem igényel. Van, aki nagy parkolókban dolgozik vele.
2010. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gabeszon válasza:
Víz nélküli autómosás... heheheheheheh. És a centis sárréteget mégis mi hozza majd le? a szellő?
2011. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!