Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetek legálisan látó?

Hogyan lehetek legálisan látó?

Figyelt kérdés

Rájöttem,hogy milyen jó lenne másodállásban hétvégén látónak, sámánnak, jósnak lenni. Sok ember van, aki hisz ezekben, csak dumálni kell és fizetnek érte.


A kérdésem az,hogy ezt hogyan lehetne legálisan végeznem?

Gondolom ehhez semmilyen tanfolyam nem kell, mert a spirituális erőmból adódik ez a képességem, amit egy tanfolyammal nem lehet elsajátítani, mert ez már születéskor eldől.

Van olyanra lehetőség,hogy x összegig nem kell adóznom utána, hanem csak bejelentem,hogy ennyi összeg lett ebből a tevékenységből?

Ha nincs, akkor hogyan lehetne legálisan? Szerintem elég furán nézne ki,hogy egyéni vállalkozóként lennék jós, annak van egyáltalán TEÁOR kódja vagy valami? :D


A kérdésem komoly.


2016. febr. 15. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:

e.v. 96901


Teáor

9609 - Mns egyéb személyi szolgáltatás


számlatömb és kb ennyi... :-))

2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!