Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell teljesítenie egy...

Hogyan kell teljesítenie egy cégnek ahhoz. (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

....hogy év végén 23 milliós nyereséget könyveljen el,amiből aztán vehet egy családi házat a városközpontban,(kisváros)aminek a földszintjén 4 üzlethelyiség van, felette pedig maga a lakás a család számára.


Eddig mezei alkalmazott voltam, de nekem ez nem elég.Nem szórni akarom a pénzt, csupán biztos megélhetést szeretnék, illetve gyomorgörcsmentességet,ha kinyitom a pénztárcám.

Van félretett pénzem,hogy a hozzáértő marketinges, stb. összerakja az elképzelésemet, de kíváncsi vagyok, hogy kb mennyi az annyi.


2016. febr. 28. 10:25
 1/3 A kérdező kommentje:
A 4 üzlethelyiségből az egyik az irodánk lenne, a többit kiadnánk.
2016. febr. 28. 10:27
 2/3 anonim ***** válasza:
jól
2016. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy 50%-os árréssel értékesítesz és ennek a fele nálad marad: ebben az esetben 100 millió Ft árbevétel kell 25 millió Ft-hoz.


De ez nagyon le van egyszerűsítve, mint ahogy a kérdésed is: eleve nem kell egyszerre annyi pénz, meg lehet (sőt, egy vállalkoznás meg KELL) venni hitelre az ingatlant.


De még sose láttam sikeres vállalkozást ami úgy indult hogy na akkor én most X összeget megszerzek magamnak ebből!

2016. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!