Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aranykalász gazda vizsgán túl...

Aranykalász gazda vizsgán túl vagyok, de nem igazán tudom, hogy hogyan tudnék saját vállalkozást indítani. Hogyan tudnék támogatást szerezni fiatal gazdaként?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,1 hektár földdel rendelkezem, vannak már gépeim apukám révén. Hogyan tudnék támogatást kérni, ennek mi a módja? Miket kell elintéznem, mik a lehetőségeim?Előre is köszönöm!
2016. márc. 15. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Viszont kapsz adókedvezményt
2016. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépj be a helyi Fidesz pártba, vagy, ha nincs ilyen az még jobb, hozz létre egyet.
2016. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnél kérni, ha indulásra, akkor fiatal gazda, de ha ennyire nincs még rálátásod a dologra, akkor az nem ajánlott. Helyette menj el munkanélkülire, majd pályázd meg az önfoglalkoztatóvá válás támogatást 1 hónap múlva, lehetőleg feldolgozó jelleggel.


Esetleg várj, még idén kijön egy 12 milliós VM-es vállalkozás indítási pályázat is, de ahhoz is elég komoly és reális üzleti terv fog kelleni majd.

2016. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak!
2016. márc. 19. 16:41
 5/5 anonim válasza:
Hello! Látom korábban aranykalászos vizsgát végeztél. Én most vagyok előtte, leírnád mire kell számítani?
2018. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!