Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan juthatnék rövid időn...

Hogyan juthatnék rövid időn belül nagyobb pénzösszeghez?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a családomnak több adóssága is van, ami nagyjából úgy 2-3 millió forintból kifizethető lenne. Én 18 éves vagyok, idén érettségiztem, jelenleg egy gyárban dolgozom, ahogy tudom segítem a szüleimet. Sajnos nincs lehetőség arra, hogy félretegyek pénzt, így valami más módon kellene pénzhez jutnom. Fél- vagy legkésőbb 1 éven belül szeretném rendezni az összes adósságukat. Ha lány lennék könnyebb lenne, mert akkor munka mellett szexszel is kereshetnék pénzt. De mivel fiú vagyok erre így nincs lehetőségem.


Arra kérlek titeket, ha bármi ötletek is van osszátok meg velem, hogyan tudnék rövid időn belül ennyi pénzhez jutni (természetesen csak legálisan). 10-20 ezer forintot esetleg be tudok fektetni havonta, ha ilyen jellegű ötletet adtok, de ettől többet sajnos nem.


Előre is köszönöm szépen mindenki segítségét!


2016. márc. 28. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szétkúrnák a kis 18 éves seggedet, hidd el. Szophatsz is. Nem gond hogy nem vagy lány.
2016. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

fiúként is tudsz szexel pénzt keresni


A, vagy mutogatod magad online

B, vagy férfiakat elégítesz ki


mind a 2-re van (sajnos) igény

2016. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Srácként is eladhatod magad ha jól nézel ki.
2016. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
kaszinózással,vagy elbuksz mindent(esélyes) vagy nagy szerencsével nyersz szép összeget
2016. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Menj ki hajóra dolgozni. Mondjuk felszolgálóként, vagy szakácsként sanszosabb lenne az elhelyezkedésed, mint pl. mosogatóként, de hátha...


Ennyit össze tudsz rakni egy szezon ( 6-7 hónap alatt).

2016. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja, menj hajóra vagy külföldre, esetleg legyél kókler tanácsadó.
2016. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha a realitás talaján maradok, akkor próbáljatok haladékot kérni vagy átütemezést a hitelezőtől. A banknak is érdeke hogy visszafizessétek, ezért szerintem megfogják engedni. Fontos, hogy reális dologgal indokold, tehát például apud munkanélküli vagy anyud beteg, azt is mondhatos hogy te is segíteni szeretnél bár ez bírálási szempontból nem releváns.

Ha ez megvan akkor próbalj egy jó szakmát elsajátítani és spórolni minél többet. Sajnos nincsen aranytojást tojó tyúk az életben, bár ezt sokan szeretnénk. 1m (de még sokszor fölötte is)alatt szinte minden befektetes az állampapiron kivul (ami ugye nem hoz többet 3.5%nál),komolytalan. Óvajodj ezektől.

2016. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy közvélemény kutatónak egy arany-bánya az ehhez a kérdéshez érkező kommentek sora.

Aki a fiatalembernek férfi létére a szexet ajánlja, az 100% hasznossági indexszel bír, aki meg a munkát, az csak 20% körül.

Ennyire privilegizált helyzetben van a szexipar?

Vagy csak szimplán reménytelen ekkora összeget munkával összeszedni?

2016. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, hanem lehetetlen legalábbis Magyarországon.
2016. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!