Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes temetkezés...

Szerintetek érdemes temetkezési vállalatot indítani?

Figyelt kérdés
Eleinte pontosan mi lenne a munkakör? Még csak gondolkozok rajta, érdekel a halottakkal való foglalkozás.
2016. márc. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az de morbid.
2016. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mi lenne a munkakör?

Ha egy vállalkozást indítasz ott egy teljes munkafolyamatot végig kell csinálni, ami több munkakört is takar

Van hozzá tőkéd?

Van hozzá végzettséged?

2016. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy papírozni, halottakat elvinni, felöltöztetni. Vagy erre vannak külön munkások a vállalaton kívül. Nem most sueretnék, pár éven belül, jelenleg még egyetemre járok.
2016. ápr. 1. 07:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekel a halottakkal foglalkozni? Legyél inkább kórboncnok.

Amúgy szerintem érdemes, mindig halnak meg emberek, van rá kereslet.

Egy temetkezési vállalkozó sok mindent csinál, bevállalhatsz mindent, kórházból kikérést, papot, sírhely keresést, koporsót, stb. Van aki csak az egyik vagy a másik részét kéri a szolgáltatásnak.

Én mondjuk nem tudnám csinálni, lehangolna, nem is a halottak miatt, hanem a gyászoló rokonság. Azért napi 8 órában velük foglalkozni szerintem nagyon rossz lehet. Én nem akartam, de nagyon bőgtem a vállalkozónál, 2 nappal apám halála után, pedig otthon is sírtam, de nem bírtam megállni. A nő üveges szemekkel nézett maga elé, és megvárta, míg befejezem. Szerintem naponta találkozik ilyenekkel.

2016. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én elmondhatom magamról, hogy nem nagyon van empátiám, szóval szerencsére ezzel nem lenne gondom.
2016. ápr. 1. 15:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy értem, hogy kell felvenni sok embert? Vagy a halottat és én öltöztetem, meg minden feladatot?
2016. ápr. 1. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz te mindent, de hidd el nem tudod egyedül csinálni.

Kell irodista.

Kell söfőr, aki hajlandó cipelni és megfogni a halottatt.

Kell sírásó. Kell ember aki tud temetni.

Be kell szerezned a kellékeket.

A vállalkozás indításához kell egy tanfolyam is.

2016. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!