Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetne olyan pályázato...

Hogyan lehetne olyan pályázaton indulnom ahol nincs önrész szükséglet? Sajnos nagyon szűkösek az anyagi lehetőségeim pedig dolgozok megállás nélkül mégsem jutok egyről a kettőre.

Figyelt kérdés
Akár kisvállalkozáshoz 1-2-3 milliós pályázat is elegendő volna amiből tudnék egy kis raktárat vásárolni aztán ott tevékenykedni mint szerelő. Lakótelepi lakásban lakom így a lakótelepen erre nincs lehetőségem sajnos mint másnak aki családi házban a garázsban vagy sufniban tud bütykölgetni.

#pályázat #vállalkozás #munkanélküliség #önerő #önerő nincs #hátrányos helyzetű térség #munka előrehaladás nélkül
2016. ápr. 3. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mivel jellemzően utófinanszírozottak a pályázatok, ez így nehezen fog menni.


Esetleg olyan lesz idén, hgy természetes személy, vállalkozás indítása vidéki kistelepülésen, aho 7% előleget adnak, de 2-3 milliós kis költségvetésű pályázatok nem biztos, hogy jók lesznek oda.


Vállalkozóvá válás támogatás van, de az is önerős, vagy mikrohitel, ami meg ingatlan fedezetes, de nem önerős ( de adminisztratív költségei annak is vannak).

2016. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Magyarul, aki szegény sorban él hiába az akarat hogy kitörjön ha nincs saját ingatlana akkor beszívta az ötleteit meg az akaratát is marad a suttyonba lent az avarban. :-/ Kár, mert én nagyon dolgos becsületes ember vagyok, aki akar és szerintem tudna is. Csak nem tudok félretenni mert ahol élek az a kevés ami betevő falatra elég a családnak hónapról hónapra éléshez. :-( köszönöm a választ még egyszer.
2016. ápr. 3. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Dolgozni nem csak itthon lehet, hanem adott esetben olyan országban is, ahol magasabb fizetést adnak ugyanazért a munkáért. A maradékból össze lehet spórolni a pályázati önerőt, vagy az itthoni ingatlan árát is. Én is így kezdtem.
2016. ápr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
mikrohitel van önrész nélkül, max. 10 millió. 3,9% kamatra. Szerintem nem rossz. Csak ingatlan fedezet kell hozzá, és kb. dupla értékű, mint amit fel akarsz venni.
2016. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!