Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan futtathatnám fel a...

Hogyan futtathatnám fel a DTP-s kiadványszerkesztői tudásomat saját vállalkozásban?

Figyelt kérdés
Tukmáló ügynöknek pocsék vagyok, a hideghívás nem az én asztalom. Nyomdai előkészítő vagyok 17 éve, de sajnos az a kft, aminek az égisze alatt csináltam, megszűnik. Szeretném szabadúszóként, távmunkában csinálni. Gép- és szoftverpark megvan hozzá, még irodát is tudnék kialakítani, csak nem Pesten, hanem az agglomerációban lakom. Ehhez értek, szívesen is csinálnám, de nem tudom, hogy futtassam fel.
2010. ápr. 5. 18:59
 1/1 anonim válasza:

Szerintem ha saját vállalkozásod van, akkor tukmáló ügynöknek is kell lenned, azaz tudni kell eladni. Nevezd marketing asszisztensi feladatnak, és akkor szívesebben csinálod. Vagy vegyél fel valakit, aki csinálja helyetted. Más megoldás nincs. Gondold el, itt a 3 alapfeladat egy cégben:

1., új megrendelők biztosítása = értékesítés/marketing = te ezt most nem csinálod

2., megrendelések teljesítése = a munka elvégzése = úgy gondolom, hogy ebben jó lehetsz, ezzel nem lesz gond

3., pénzügyek kezelése = likviditás és nyereségesség biztosítása = ha nincsenek új megrendelők, akkor nem is kell pénzügyes, mert nem lesz bevételed.


Azt mondják a marketingesek, hogy amíg nem adsz el semmit, addig nem történik semmi. Sajnos igazuk van.

2010. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!