Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy vállalkozás beindításához...

Egy vállalkozás beindításához mennyibpénz szükséges?

Figyelt kérdés
Most ballagtam és kaptam egy csomó pénzt + én is összegyűjtögettem az évek alatt. Van 500.000ft om ebből lehet valamit kezdeni vagy inkább rakjam le a jogsit és vegyek egy autót? Nyártól van munkahelyem ahol kb havi 50 et félre tudnék tenni. Szerintetek?
2016. máj. 3. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rakd le a jogsit es vegyel egy autot, hogy legyen mire elverd majd a havi 50-et! ;D
2016. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Papi Gonzales ***** válasza:
500k? hááát....limonádéstand a parton?
2016. máj. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

" Nyártól van munkahelyem "


Tehát úgy akarsz vállalkozni, hogy sem időd, sem pénzed, sem tapasztalatod nincsen?

2016. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ milyen vàllalkozàs. Nekem szinte semmibe nem került az egyèni vàllalkozasom. Egy-kèt eszköz amivel dolgozom, azt kellett fizetnem csak. De pl. ha ettermet akarsz, ahhoz 20-30 misi simàn kell legalabb.
2016. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha most ballagtál, akkor valószínűleg semmilyen gyakorlatod nincs semmilyen szakmában. Gyakorlati tapasztalat nélkül BÁRMILYEN vállalkozást indítani felér egy öngyilkossággal - nem javaslom.

Viszont ha leteszed a jogsit és veszel egy autót, akkor az meg csak viszi a pénzt - jól írta az első válaszoló.

válassz valamilyen már megoldást, fektesd be olyan dologba, amiből pénzt is látsz belőle vagy legalább az értékét megőrzi.

2016. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jogsi alap hangon 150e, ha busz akkor több. Normális autót meg nem kapsz 350e-ért + azt át is kell ég írni, eredetiség vizsga stb... max valami 20 éves roncsot.
2016. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!