Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb módja annak, hogy egy házhoz szállítós pizzéria visszatérő vendégeket szerezzen?

Figyelt kérdés

van egy lehetőség ahol akciós áron kellene árulnom a termékeim közül 1-2-t cserébe a cég olyan emberekhez juttatja el ezeket az akciós termékeket akik még nem rendeltek tőlem vagy nem ismertek eddig szerintetek ez megéri?

nekem nagyon tetszik a lehetőség csak kíváncsi vagyok azobjektív véleménykre



2016. máj. 3. 12:00
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Visszatérő vendégek akkor lesznek, ha jó az, amit kiszállítasz. Ha ehetetlen szemetet árulsz, akkor egyrészt nem lesznek visszatérő vendégeid, másrészt hamar híre megy, és újak se nagyon lesznek. Legalább az elején persze nem árt a reklám, és később is érdemes szórólapozni és akciózni.
2016. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a legjobb módja? Ha finom a pizza! ÉS nem 3 óra alatt ér ki.

Ennyi a titok. Nem kell más.

2016. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen jó a pizzád, érkezzék meg időben (40 percen belül, ne másfél óra múlva), és legyen jó az ára. A legtöbb ember ezt nézi. Ha nem csalódik, rendel újra.


Nyilván olyan helyről, ahol műanyag trappistát meg sajátmárkás legalja sonkát tesznek a pizzára kétszer nem rendelek. Olyan helyről sem, ahol telefonálni kell, hogy ugyan hol akadt el az a futár, mert már több mint egy órája rendeltem...

2016. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem drága és finom a pizza akkor a siker garantált.
2016. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy kis pizzériából rendeltem rendszeresen,mert nagyon finom volt a pizza, jó áron és nagyon gyorsan kihozták. Aztán sajnos évek múlva egyre rosszabb lett az étel és gyakran 1óránál is többet kellett várni a kiszállításra. Ez után már nem rendeltem és gondolom sokan lehettek ezzel így,mert a pizzéria bezárt végül.
2016. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,es arrol a lehetosegrol mit gondoltok amit irtam?:)
2016. máj. 5. 08:58
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amit írtál, nekem arról a netPincér jut eszembe. Megvan az alkalmazás is, regisztrálva is vagyok, kapom is az ajánlatokat. Ahol lakok, ott egy helyről van kiszállítás, de hiába az ilyen-olyan akció, annyira nem ízlik a kaja, hogy inkább máshonnan rendelek még 20-50%-os akcióknál is. Szóval nekem legalábbis első a jó kaja, amíg az nincs meg, addig esélytelen bármilyen akció. De ennél a helynél is pl nekem nem ízlik, de van olyan ismerősöm, akinek pont onnan tetszik legjobban a pizza. Viszont ha meg van egy jó hely, onnan akkor is rendelek, ha mindig ugyanannyiba kerül. De ez csak az én véleményem, másnak lehet más beállítottsága.
2016. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!