Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sajnos nem tudom mik kellenek...

Sajnos nem tudom mik kellenek ehhez ezert itt a kérdés?

Figyelt kérdés
Szeretnék a karácsonyi vásárra a vörösmarty térre kimenni kürtôskalácsot, lángost és vörösbort árulni viszont nem tudom annyira ehhez milyen engedélyek kellenek úgyértve, hogy milyen végzettség és mennyibe kerül ezt elindítani beszerelések helypénz ilyenek nélkül és még valami a nagymamám nyugdíjas és nekik jár adókedvezmény (áfa kevesebb) de mennyivel?

2016. máj. 3. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon kispályásnak tűnsz te ehhez.

Szerintem egy 30 misi kell a tervedhez.

2016. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, kije vagy a Rogán Tóninak és/vagy Szentgyörgyvölgyi Péternek. Mert azok a helyek már rég le vannak zsírozva. De az V. kerületi önkormányzatnál érdeklődhetsz.
2016. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Eszter76 ***** válasza:
A Vörösmarty térre??? Haha! Ott kihalásos alapon vannak a helyek... Vörösbor??? Az ráadásul jövedéki termék!!! Ha van némi fölösleges pénzed, akkor alapíts céget, vedd meg a felszerelést és kezdj neki a vásározásnak - máshol... Ha pár év múlva már ki tudod hozni nyereségesre a céget, akkor nagyon ügyesen csináltad, és mehetsz nagyobb vásárokba is (ahova drágább a helypénz). Ha még ügyesebb vagy, akkor talán-talán kitermelhetsz egy-egy egész nagy vásárra valót is. De a legnagyobbakra csak zsűrizett termékek jutnak ki... meg hagyományőrzők... meg csókosok...
2016. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon ti sem értetek ehhez és úgy okoskodtok tavaly egy barátunk is ki tudott menni csak ő nem ezt árult nem kell csókosnak lenni pff
2016. máj. 4. 07:03
 5/7 Eszter76 ***** válasza:
64%
Éveken át vásároztam. Jah, nem értek hozzá. Muris vagy. :-)
2016. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
4: ahaaaa, akkor miért nem attól a barátodtól kérdezed?
2016. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a képzeletbeli baráttól beszerezni az infót túl nagy fantáziát igényelne!
2016. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!