Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan vállalkozói adózási...

Van olyan vállalkozói adózási mód, ami megfelelő lehet számomra?

Figyelt kérdés

Jelenleg adószámos magánszemély vagyok, aki csak akkor adózik, ha van bevétel. Azonban egy cég számára macerás engem kifizetni, mert neki kell járulékokat vonni.

Akár munkáktól is esek el a státuszom miatt.


A KATA azért nem megfelelő, mert félek, hogy nem érné meg - még.


Létezik olyan adózási mód egyéni vállalkozó számára, ami megfelelne egy kis vagy kiszámíthatatlan bevételű vállalkozónak?

Ha igen, akkor ennek milyen költségei vannak?


Köszönöm



2016. máj. 5. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, jelenleg nincs más lehetőség - ez a 2 legkedvezőbb és "legolcsóbb" adózási mód van.

Értem én, hogy nem éri meg, de ha bejelentkezel a KATA alá, akkor sokkal "szabadabban" mozoghatsz - több munkát is vállalhatsz, s nem elesel tőle, a végén aztán elhal az egész...

2016. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a KATA adóra se telik belőle, akkor nem valami nagy értékű munkáktól esel el egyébként se...
2016. máj. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!