Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó ötletnek tartanátok a...

Jó ötletnek tartanátok a referenciaszerzés alábbi módját egy kezdő marketing tanácsadó vállalkozásnak?

Figyelt kérdés

Szeretnék másodállásban marketing tanácsadással foglalkozni, ugyan nem pontosan ez a végzettségem, de az egyetemen tanultam ezt is, és nagyon érdekel is a téma. Jelenleg a szakmámon belül dolgozom (informatika), de ezt sokkal szívesebben csinálnám. Sajnos marketinges kapcsolataim nem nagyon vannak, és kezdőként referenciáim sem, így gyakorlatilag leírhatom magam ebben a szakmában. Így azt találtam ki, hogy meghirdetek egy ingyenes tanácsadási lehetőséget pár KKV-nek, akik felé csak annyi elvárásom van, hogy a tanácsadási periódus végén írjanak pár sort az együttműködésünkről egy ajánlás formájában, számokkal is alátámasztva a leírtakat. Szerintetek ez jó ötlet? Így lenne végre jó pár referenciám a fizetős ügyfelek meggyőzésére, és az ingyenes cégeknél is esélyes lehetek egy fizetős megrendelésre, ha az ingyenes időszak alatt meg voltak velem elégedve. (És nyilván ez az érdekem.)


KKV-ként Ti élnétek egy ilyen lehetőséggel? Meg tudnátok bízni egy ilyen (egyelőre) noname vállalkozásban, aki ugyan ingyen dolgozik, de még semmit nem tett le az asztalra?



2016. máj. 14. 00:17
 1/2 anonim válasza:

Én pont ilyen embert keresek! Kezdő egyszemélyes vállalkozás vagyok, online és offline tevékenységem is van. Így is tudnál nekem segíteni, vagy van egy konkrét elképzelésed, hogy milyen cégeknek dolgoznál?

Írok privát üzenetet!

2016. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlo cipoben vagyok, hatha segit.


En speciel online marketingben helyezkednek el, a szakmam az online reszet lefedi, van kis tapasztalatom benne, es a szovegirasban is. Nehezen megy, mert vagy tobb ev tapasztalatot kernek, vagy diplomat (ami nincs is ebbol a szakmabol, es nem is kell). Ja es mindegy mibol, akar bolcsesz is jo....


En ugy csinalom, hogy ingyen 1-1 referenciat kiadtam. Ingyen webszoveg, szorolap persze ugy, hogy ne zabalja fel az idod, de a maxot tedd bele. Volt hogy egy kavezorol irtam magamnak egyfajta kedvcsinalo sajtoanyagot, mert megtetszett a hely. Igaz, tobb eve irok mar. Most a ppc-t szeretnem gyakorolni igy.


Minden szamit, a kicsi is. Par honap tapasztalatom lett a szakmaban (rendes munkahelyen), alig hasznaltam a tudasom, es eleg sokan hivnak be interjukra (bar a cegek hozzalassa az vicc) .


Ne add fel, en hiszek az onfejlesztesben es abban, minden tanulhato. Ha valakinek tenyleg van affinitasa valamihez, megtalalja a modjat arra, hogy csinalja.

2016. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!