Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Legális olyan hely üzemeltetés...

Legális olyan hely üzemeltetése, ahol vizipipázási lehetőséget biztosítanak?

Figyelt kérdés

A fővárosban rengeteg olyan hely van, ahol vizipipázási lehetőség van, illetve, ahol lehet "bérelni" pipát, amihez természetesen dohány is jár. Ezt legálisan csinálják? Ha igen, milyen jogszabályok vonatkoznak rá? A vizipipából igazi dohányból készült szmötyit lehet szívni, ami dohányterméknek minősül és csak dohányboltokban lehet kapni.


Válaszokat előre is köszönöm!



2016. máj. 31. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A vizipipában nem "szmötyi" van hanem valódi vágott dohány beáztatva melaszba. Tehát minden részében dohány.


Én mióta megjelentek a nemzeti dohányboltok azóta nem láttam amúgy sehol vizipipát.

2016. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég sok dohányboltban voltam már és nagyjából mindegyikben lehetett kapni vízipipát. A hozzávaló dohányt nem mindenhol kapsz csak a nagyobb és frekventáltabb helyeken levő trafikokban.
2016. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem sehol sem láttam kávézókban - csak dohányboltban.
2016. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezekszerint nem volt érthető a kérdésem. Ha valaki nyitni szeretne egy olyan helyet, ahol a szolgáltatások közé tartozik a vizipipázás rendes dohánnyal (nem shiazo), megteheti ezt legálisan, avagy azok a helyek Budapesten ahol ilyen van (1001, Istanbul, ZT, stb...), azok illegálisan működnek, vagy valahogyan megkerülik a szabályokat?
2016. jún. 1. 06:29
 5/5 savanyújóska ***** válasza:
Amennyiben igazolni tudják, hogy dohányboltból van, a dohány, szerintem legálisan, de nem vagyok szakértő, ne vedd készpénznek. Az is lehet, hogy ilyen tűrt kategória, mert annyi vizet nem zavarnak, olyan nagy pénz nincs benne. De akár be is mehetsz valahová megkérdezni, ha kapásból elküldenek, az is beszédes... :D
2016. jún. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!