Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes klímaszerelő vállalkoz...

Érdemes klímaszerelő vállalkozást kezdeni?

Figyelt kérdés

Nincs még meg a tanfolyamom hozzá de szívesen csinálnám.

Tavasztól van munka bőven?


2016. jún. 2. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
van munka bőven, ha most vállalkozást csinálnék az klímaszerelő vállalkozás lenne, de szólok a vállalkozók élete nem olyan mint kívülről látszi, állandó stressz és kockázat az egész.
2016. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Tudom, hogy nem könnyű. Vállalkozó csládban nőttem fel.

A több pénzért vállalnám.

Elég egy ember a szereléshez vagy az mindenképp két emberes?

2016. jún. 2. 19:23
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Tudás kell és pénz, de te:

-Nem értesz hozzá!

-Pénzed van, vagy nincs? Feltehetően, ha nem a családi vállalkozásban gondolkozol, akkor NINCS!


Korodat megkérdezhetjük?

2016. jún. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Ha a kérdésre nem tudsz válaszolni akkor ne zavarj nagyarc.

2016. jún. 3. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésedre válaszoltam, ha nem tudod értelmezni a választ, akkor ott bajok vannak :)


"Érdemes klímaszerelő vállalkozást kezdeni?"---ha van pénzed és tudásod IGEN, de neked a válasz egyértelmű NEM! Mivel nem értesz hozzá és feltehetően pénzed sincs a családi vállalkozásból, különben abban látnád a lehetőséget!

2016. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szóval te így a levegőből levágod a körülményeimet?

Akkor elmondom, hogy mindegyikben tévedsz.

De semmi közöd hozzá ezért nem írom le őket.

Tudásnak nem nevezném ami ehhez kell.

Ha nem lenne rá pénzem nem is gondolkodnék rajta, bár olyan sok nem kell hozzá.

44 vagyok, ez talán mond valamit.

2016. jún. 3. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha netalántán megcsinálod a céged, akkor az ügyfelekkel is így fogsz diskurálni? Rendben szerinted nem kell tudás, sem sok pénz hozzá, ráadásul mindent tudsz...


Ez esetben csak azt nem értem, minek tetted fel a kérdést???

2016. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bence87 ***** válasza:

Nagyon vigyázz, mert ezt az iparágat is tönkre akarja tenni az állam, lásd: [link]


Igaz, ez 2015-ös cikk, de mindenképp nézz utána, hogy mostanában hogyan van ez, mennyire gátolja az állam a szabad vállalkozást, meg tudnál-e felelni a követelményeknek? Meg olyat is olvastam, hogy Szlovákiába járnak át tanfolyamra a klímások, mert el kéne végezni egy kötelező tanfolyamot, amit itthon viszont nem lehet... Éljen a "vállalkozóbarát" közeg.


Nem azt mondom, hogy ne indítsd ilyen vállalkozást, csak előtte ennek alaposan nézz utána.

2016. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!