Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes eszterga gépbe pénzt...

Érdemes eszterga gépbe pénzt fektetni? Lehet vele maszekban jól keresni?

Figyelt kérdés
Mert gondolkodok egy esztergapad vásárlásán, de itthoni használatbaj nem tudnám jol kihasználni.
2008. szept. 25. 21:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem áldozz rá néhány napot, hogy felmérd a keresletet !

A forgácsolós szakmákról az utóbbi időben azt hallottam, hogy lasszóval sem lehet embert találni sem a szaksulikba, sem a melókhoz. A régi nagy öregekkel sirba megy a szakértelem, a trükkös fogások ismerete.

Édesapámat nyugdíj után még évtizedekig hívták - akár egyszerre 3 helyre is - ezt-azt megcsinálni, még akár 70 évesen is, de nem akarlak befolyásolni !

Tényleg mérd fel, lakóhelyed környékén mennyire lenne a munkádra szükség !

Az biztos, hogy a forgácsolószakmai munkafázisokat nem lehet kihagyni, mással helyettesíteni, egyedi termékeknél ugye nem kifizetődő az NC, CMC technológia...

Én nagyon drukkolok Neked ! :)

2008. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bocs, CNC akart lenni.
2008. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!