Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 17 évesen hogyan tudnék...

17 évesen hogyan tudnék rajzolással pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves vagyok,és arra gondoltam,hogy a rajzokat amiket készítek eladhatnám,vagy csinálhatnék munkákat kisebb cégeknek stb.

Fekete-fehér humoros vicces grafikákat szoktam kézzel rajzolni,és nyári munka mellé kéne még egy kis pénz.

Nagyon szeretek rajzolni,örülnék ha ebből is tudnék egy kis profitot termelni. Szerintetek hogyan kezdjem?



2016. júl. 11. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy cégeknek dolgozhass számlaképesnek kéne hogy legyél, hogy a cég el tudjon számolni a munkáddal, az meg csak 18. életéved betöltése után lehetnél.
2016. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló,köszönöm szépen az értelmes választ:) És hol kéne,hogyan kéne árusítanom az interneten?
2016. júl. 11. 18:50
 3/6 anonim válasza:
0%
Az oké, hogy szeretsz rajzolni...de tudsz is?
2016. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos számla tényleg kellene hozzá, de amúgy DeviantARTon sokan élnek rajzeladásból. Hátránya, hogy főleg külföldi bevételre lehet számítani, érdemes ebben gondolkodnod.
2016. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Apaluka válasza:
0%
Mindenki okosat irt de a helyes válasz a sehogy! Max aprópénzt ha nem vagy annyira fakezű hogy tudj pár giccses semilyen sz..rt firkálni "hiperreálban" pár ostoba dilettáns sekélyes nyomorultnak akik akarnak magukról vagy a párjukról egy kézzel kèszult rajzot... Olyan igazi jobbagyféltekésszartamirebárkiképes. Ha ez elég akkor csak annyit kell tenni hogy fészbúkon meg jófogáson meg még pár ilyen oldalon meghirdeted magad meg raksz fel portfóliót es imatkozol hogy ne b..ssza meg a szádat a nav! Sok sikert es csak ügyesen ;)
2016. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ezen gondolkodom 17 évesként :D próbáltam eladni a rajzaimat de nem nagyon sikerült, max baráti körben és azt is ingyen. leginkább portrékat rajzolok másoknak de jobban szeretek rajzfilm figurákat meg anime karaktereket :) szerintem inkább csak festményeket lehet eladni jó áron, de ahhoz profinak kell lenni, és én meg a grafikához jobban értek :/
2018. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!