Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetek vállalkozó táppénz alatt?

PálinkásIldikó kérdése:

Lehetek vállalkozó táppénz alatt?

Figyelt kérdés
Jelenleg van munkahelyem. Vállalkozást akartam indítani, de közben terhes lettem, ráadásul veszélyeztetett. Akkor most nem indíthatok vállalkozást? Már minden meg van hozzá, csak a vállalkozói kell. Köszönöm.
2016. júl. 29. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj, de veszélyeztetett terhesként én nem indítanék vállalkozást - inkább ügyelnék mindkettőnk egészségére, nyugalmára. Egy kezdő vállalkozás rengeteg utánjárással, munkával jár - nem biztos, hogy ez a megfelelő pillanat.

Nem tudom, milyen vállalkozáson töröd a fejed, de szülés után, ha úgy érzed, sok az időd, minden további nélkül.


Egy vállalkozásnak kell felfutás és Te nagy valószínűséggel pont a felfutási időben mennél el szülni... Sem Neked, sem a vállalkozásnak nem tenne jót - szerintem...

2016. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előzőhöz, egy vállalkozás indítása stresszes, ne most csináld. Jó babavárást!
2016. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Detto!
2016. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a stresszes egy vállalkozás indításán? De most komolyan?

Nyilván attól függ milyen munkát végezne a kérdező, de maga a vállalkozás indításához kb normális könyvelő kell. Honnan vettétek ezt a hülye stressz dologot?

2016. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Ó jeee, kezdő vállalkozónak csak úgy megy a bolt magától... Reggel felkel, megnézi, hogy a pénztermő fája mekkorára nőtt, aztán megöntözi egy kicsit, majd alszik egyet, délután felébredve örömmel tapasztalja, hogy már ezresek lógnak rajta, másnap kihajtanak a 2 ezresek... :-)


No, ilyen csak a mesében van - még egy weboldal üzemeltetéséhez is kell idő, befektetett energia, stb.

2016. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
4-es! Maga a vállalkozás elindítása papíron nem stresszes, csak ha el is akarja kezdeni működtetni. Még ha nem is jár sok stresszel az a sok idő, türelem, rengeteg áldozat, energia ami egy vállalkozás felfuttatásához szükséges, egyáltalán nem terhesség idején és főleg nem veszélyeztetett terhesen kell elkezdeni. Gyes mellett is lehet azt csinálni, mikor már kicsit önállóbb a gyerek, az már a vállalkozástól is függ, hogy mennyi munkát igényel.
2016. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet igazatok van, én ezért sosem voltam ideges vagy stresszes. Inkább maga a munka, azaz a munka mennyisége, minősége az ami stresszt okozhat, de az hogy csináljak egy vállalkozást vagy egy céget, azért nem emeli meg az adrenalin szintem.
2016. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

"Inkább maga a munka, azaz a munka mennyisége, minősége az ami stresszt okozhat"


Hát persze, nem is magára az 1 napos elindítására gondoltam, hogy stresszes, hanem a kezdeti működtetésre, felfuttatásra (első vagyok).


Kérdező meg itt hagyott minket :-)

Tessék, ilyent máris nem lehet csinálni egy vállalkozásban, hogy 3 napig felé sem néz :D (kérdező, csak poénkodtam, kéretik nem megsértődni :-) )

2016. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell megsértődni, de a durva az hogy egyébként abszolút igazad van utolsó :)
2016. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!