Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kávézó/Kávéház üzemeltetéséhez...

Kávézó/Kávéház üzemeltetéséhez szükséges engedélyek?

Figyelt kérdés

Szakdolgozatot írok egy saját vállalkozásról,ami még nincs és valószínű nem is lesz, viszont az engedélyek fellelésével bajban vagyok.Nagyjából tudom miket kell beszerezni,de azt,hogy ezek leírását részletesen hol találom sajnos nemtudom.Kerestem már, de nemigazán találtam kielégítő választ,ezért szeretném azok segítségét kérni,akik tisztában vannak ezzel.Hacsak segített is valakinek,de ha van kávézója,amihez bérelt egy helyet és megírná hol találom a szükséges engedélyeket nagyon hálás lennék(és,hogy mik kellnek)


Előre is köszönöm


2010. ápr. 17. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
én hasonló szituban kávézóknak írnék emileket, vmi nyálas szöveggel, hogy az önök kávézója nagyon megtetszett, és egy hasonló típusúról szeretném írni a szakdolgozatomat és ebben szeretnéd a segítségüket kérni... szerintem vesztenivaló nincs vele
2010. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!