Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bexarás ezért ennyi pénzt...

Bexarás ezért ennyi pénzt kiadni. Megérné belevágnom?

Figyelt kérdés

[link]


Hegesztő vagyok egy délutános műszakba össze tudnék dobni kb 20 ilyet maszekbe. Az anyagot szintén haver lézervágós kivágná nekem. Otthon lefestem 10.000-ért árulnám.

Szerintetek el lehete adni ?


2016. aug. 5. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
aztán majd mikor följelentett a gyártó cég aki a termék gyártási és esetleges forgalmazási jogait birtokolja, hogy másolod a termékét a jogdíj megfizetése nélkül, emellett árulod is számla nélkül, akkor meg foghatod a fejed...
2016. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1mm kisebb lesz na bumm.


1 db-t rakok fel a netre.


és is vettem a netes hirdetési oldalon már 1 éve. megvettem de nincs rá szükségem szöveggel.

2016. aug. 5. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mire jó?
2016. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki pár darabbal, mit veszíthetsz? Ha viszont bejön, érdemes a jogi és adózási dolgokon is erősen elgondolkodni.
2016. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az jó, hogy gondolkozol, viszont jogilag - sajnos vagy nem sajnos - eléggé problematikus, ha ezt megcsinálod, akár más színben, akár 1mm-el nagyobban/kisebben, vagyis nem teljesen ugyanígy, csak hasonlóan.

Nézd meg a neten, a NAV mennyi terméket foglal le, mert a hamisított termékek közé van sorolva, mert nem az eredeti cég gyártja, forgalmazza, hanem egy másik "cég, személy" készít, forgalmaz ugyanolyan vagy hasonló terméket mint az eredeti cég.

Ügyvédet mindenképpen keress fel, ha ebbe bele szeretnél vágni, mert elég nagy büntetési tételre számíthatsz és ezt nem kárörvendésből mondom, hanem információ átadásból.

A munkáltatód (szomszédod) is feljelenthet, ha ott maszekolsz és a NAV is, több dolog miatt, no és az OMMF is stb.

A jogiforum.hu Fórum oldalán is kérdezhetsz, ott a jogi szakemberek valószínűleg elmondják, hogyan tehetnéd ezt meg hivatalosan, egyáltalán megtehetnéd-e.

2016. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak érdeklődés képen, hogyan kívánnád beminősítettni az EU szabványokba? Van egy pár. Csak mert az milliós összeg.
2016. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!