Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri shopify.com, dropshippi...

Megéri shopify.com, dropshipping alapú webshoppot inditani? Milyen költségek merülhetnek fel? Könnyű?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Nem éri meg. A drop shipping 4-5 éve érte meg, mostanra annyian csinálják, hogy nagyon nehéz lesz elérni, hogy a te webshopod válasszák az ezernyi másik között.
2016. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoltan85 válasza:
85%
pár hónapja kezdtem, kevés befektetéssel. Van hogy napi 800 eurót keresek rajta. Igazuk van azoknak akik azt mondják hogy sokan csinálják. Viszont jól nem sokan csinálják :) Mindig van olyan terület ahol lehet vele szépen keresni. Legyél kreatív and don't give up
2016. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mai napig lehet vele sok pénzt keresni, csak nem mindegy,hogy mit árulunk.


Az én havi költségeim:

Shopify 30$

Oberlo 30$ Ez nagyon jó kis alkalmazás ami megkönnyíti a rendelések feldolgozását, és az áruházadba is nagyon könnyen tudsz aliexpresssről importálni termékeket.


Ezen kívül a hirdetésekre annyit költesz el amennyit akarsz.

Instagrammon nagyon jól lehet hirdetni, plusz én csináltam olyan videókat youtubera mintha a webshopomból vásároltam volna, és a terméket kibontom,bemutatom videóba.


Én annyit azért nem keresek vele mint az elöző,de megélni szépen megtudok belőle.

Szerencsére nem Magyarországon élek, így miután befizetem az adót is maradt pénzem.

De Magyarországon sajnos az állam ellopná a bevételem felét...


Amúgy egyáltalán nem nehéz, persze az elején kikel tapasztalni a shopify rendszerét, plusz fizetési rendszert beállítani, domaint vásárolni, ÁSZF-et írni(elég máshonnan leskubizni) és hasonlók, de ha ezek megvannak onnantól kezdve napi 0.5-1 óra "munkával" megélsz. És lehetsz bárhól a világban tudod csinálni.


Ha még nem kezdted el én azt mondom kezd el, max nem jön be, de legalább megpróbáltad.

2016. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egy kis segítség [link]
2016. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat !
2017. júl. 26. 20:24
 6/7 Bence G. válasza:
Mo-n ha jól tudom katásként lehet ezt csinálni, erről tudtok valamit? Jelengleg 19 éves vagyok, bele akarnék kezdeni, örülnék ha valaki fel tudná venni a kapcsolatot velem és tudna segíteni!
2017. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt van egy útmutató a dropshippinghez [link]
2017. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!