Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van saját márkája/brandje?

Figyelt kérdés

Legyen az ruha brand, táplálék kiegészítő,... az érdekelne, hogyha bérgyártásban végeztettétek a gyártást, főleg kínában, hogyan tudtatok az ellen védekezni, hogy ellopják a know-how-t?

Van a fejemben egy egész ruha kollekció, kínában kéne legyártatni, de ez a védjegylevédetés, nekem kicsit bonyolultnak tűnik, na meg anyagilag sem vagyok még nagyon eleresztve egyenlőre csak sapkákat dobnám piacra. hol tudok kínai bérgyártókat keresni?



#ruha #márka #webshop #szabadalom #találmány. üzlet
2016. aug. 20. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit! Ne tegyél ebbe pénzt! Rábszol, mint én is, mert nem vesznek itt semmit, csak ha akciós vagy ingyen van!

Felejtsd el a kereskedelmet! Komolyan!

Vagy dobálhatod a százezreket, milliókat a reklámba meg mindenbe, aztán ott rohad rád az árud.

2016. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eleve havi 50-100 rugóval lehúz a nav midnen hónapba..

Lesz pénzed ebből valaha szerinted? Hány sapkát kell eladjál hozzá? Pont most írtam ki egy kérdést, hogy hogy lehet ezt kikerülni. Mert képtelenség így bármit beindítani, mire elkezdené hozni a hasznot egyszerűen lecseng, és már mindenkinek tele van veled a töke.

2016. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!