Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet "vállalkozni" havi...

Hogy lehet "vállalkozni" havi 50,100 ezer letejelése, pénztárgép meg egyéb lehúzások nélkül?

Figyelt kérdés

De most komolyan...

Alapítványként, vagy mi módon?


Vagy jobban jár az ember tényleg ha feléli mindenét aztán szarik bele? Mert még az is tovább tart mint befizetni mindent az államkincstárba.



#vállalkozás #Lehúzásnélkül
2016. aug. 20. 19:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Na mi a túró van? Még privátba se lehet válaszolni?
2016. aug. 20. 19:50
 2/23 anonim ***** válasza:

A vállalkozás arról szól, hogy vannak a kiadások meg a bevételek.

Ha nem tudod elérni, hogy kiadás legyen kevesebb, akkor nem kell vállalkoznod.


Sokaknak sikerül.

2016. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

pl nem üzemeltetsz fizikai boltot, hanem csak postán küldöd az árut (már ha ez megoldható) és akkor nem kell pénztárgép.


elmész másodállásba, akkor csak havi 25e-et kell perkálni a havi 50e helyett.


Bár az is sok, ha nincs vevőd 1 szál se.

2016. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy vevő nincs, illetve ez még egy dolog, de hasznot se nagyon lehet tenni semmire sem, olyan szinten fillérezik mindenki mindenhol.


Nameg az a fél vagy egy év mire valami is megmozdul addig az ember a gatyáját ráfizeti a "fenntartásra" Ha egyáltalán megmozdul valami is.


Nekem a második próbálkozásom ment gajra idén, sokan azt mondják kevés időt adtam neki, szerintem a 3 hónap bőven elég egy olyan helyen ahol midnennap elmennek vagy háromszázan.


Akinek eladtam a dolgaim egy részét az zöldségezett, de az is mondta hogy ő is az elsővel kb egy évig szívott csak aztán feladta, mert egyszerűen elmentek előtte az emberek akármilyen árakat írt ki.


Nekem az első ruha volt, a második ami meg idén indult és behalt élelmiszer. Az első is fél évig bírta kb de annak már 8 éve.

2016. aug. 20. 21:00
 5/23 A kérdező kommentje:

Nemtudom kik azok a sokak akiknek sikerül. 10 ből 6 vállalkozás 2-3 évig bírja aztán csoki.

A maradék 2 már már vagy húsz éve kezdte.

Az újabb maradék kettőből az egyik nem bír kiszálni, mert épphogy elkaristol, de egy kft megszüntetését már nem tudná kifizetni.

A maradék egy meg kínaié aki már a sanghaiban lévő összes rokonra iratja a céget hónapról hónapra lecserélve az ügyvezetőt csakhogy ne keljen semmiért se fizetni..

2016. aug. 20. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
61%

Kettőből semmi, ez a te mérleged.

Ez biztos, a többi csak feltételezés.


Bármire találhatsz jó példát, ami több mint két éve megy: ruhaboltot, zöldségest és élelmiszerboltot is.

A vállalkozáshoz a pénz nem minden, hanem a legkevesebb. A nyereséghez jól is kell csinálni, ha jól csinálod, jön a pénz. Ha rosszul, megy.


Ha másképp gondolod, akkor még mindig előtted a kínai módszer, másold le. De nem tudnád.

2016. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
43%
Sokan vannak akik először feketén kezdik már amit lehet feketén csinálni, és mikor kialakul a kuncsaftkör utána ha elkerülhetetlen akkor válnak vállalkozóvá.
2016. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én nem vállalkoznék itthon kicsinál az állam vagy megesz a konkurencia a kínaiakkal nem lehet versenyezni. Mondok egy dolgot pl pizzériát akarsz nyitni felméred, hogy mindennel együtt 3 millió lesz a kiadásod, akkor legalább 9 milliónak kell lennie a zsebedben, hogy ne fuccsoljál be a kezdetekben. Az első két év veszteséges lesz aztán ha jól megy a bolt a harmadik évben kitermel annyit, hogy ne legyél 0-ban de hasznot kb az 5 év után fogsz látni. Itthon amúgy is mindenért keményen büntetnek bezársz nyitvatartási időn belül indoklás nélkül 3 millió, pénzt váltasz a vendégnek, 3 millió. Ez az ország egy kész vicc vállalkozás szempontból, akkor nyissál csak valamit ha van valami ismerősöd magasabb körökben aki támogat.
2016. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"szerintem a 3 hónap bőven elég egy olyan helyen ahol midnennap elmennek vagy háromszázan. "


Olyan helyből a 3 hónap is sok. Ha az átmenő forgalomra számítasz, akkor jobb, ha kb 20-50-szer annyian járnak naponta.

2016. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

# 6


Nemtudom benned mégis mi táplálja ezta vak hitet :D

Mellesleg nem nagy dolog a mai világban utánna járni cégeknek, és ügyvezetőiknek, hogy kivel mi lett, vagy hol tart...

2016. aug. 21. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!