Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 18 eves vagyok, es szeretnek...

18 eves vagyok, es szeretnek vmi vallalkozast inditani. Tudjatok ilyen kezmuves dologra gondoltam, szep karkoto keszites, vagy gyuru. Szerintetek hogy kezdjem el? Meg tudnatok adni otletet, hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Amihez értesz. Először feketén, ha van már elég vevőd akkor nyithatsz egy céget.
2016. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Ne kezdd el sehogy és bocs, hogy ezt mondom. Valószínűleg nem számoltál vele, hogy adózni kell belőle, vállalkozásnál főállás esetén min. havi 50 ezer ft az adó, mellékben 25 ezer.

Ráadásul tele van vele a net, csak a Vaterán 12 ezer karkötő van. Kizárt dolog, hogy ki tudnád termelni az adódat vele. Na jó, nem kizárt, de kicsi a valószínűsége.


Vállalkozás alapja az üzleti terv, melyben meghatározod a kiadásokat, felméred a keresletet.

És csak a poén kedvéért: manapság amúgy is a fesztiválról visszamaradt karszalag a divat karkötő gyanánt :-)

2016. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feltételezed hogy ahogy te beindítanál egy ilyet, ki tudnád termelni a vállalkozás költségeit, úgy hogy még hasznod is legyen? Vagy ha kezdetbe deficites vagy, akkor hónapokon keresztül benyeled a több tíz ezer Ft-os mínuszt?
2016. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem egy uzletet akarok nyitni. Csak elkezdeni interneten arulni feketen. Csak nem tudom mit csinaljak
2016. aug. 21. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ez az. Aki tudja az csinálja.
2016. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt írtad a kérdésben, hogy vállalkozást akarsz indítani.Majd ezt:


"Nem egy uzletet akarok nyitni.Csak elkezdeni interneten arulni feketen"


Az interneten áruláshoz is vállalkozást kell indítani.

De ha Te eleve feketén szeretnél indítani "vállalkozást", akkor Téged nagyon fognak "szeretni" a NAV-osok :-) Ugyanis rendszeresen csinálnak próbavásárlást, amikor fogalmad sem lesz arról, hogy egy NAV-osba futottál bele és nem adsz számlát...

2016. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Először is menj az Otp be vállalkozói számlát nyitni, aztán fizess be a kamarának 5 ezret, majd menj ela könyvelőhöz és neki is 10 ezret, aztán meg minden hónapban utalj át a NAV nak 50 ezret.

Ezt jelenti a vállalkozás szó magyarországon!

És ez még a legolcsóbb formája.


Aztán hogy mit csinálsz, vagy miből szeded össze a pénzt ha egyáltalán birod a te dolgod.

2016. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezren és ezren akarnak ebből megélni.

Csak azok juthatnak el valahova, akiknek nagyon ütős a marketingjük.

Szerintem kezdj el itt olvasni, Magyarországon ők foglalkoznak kézműves marketinggel: www.tobbminthobbi.hu

2016. aug. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!