Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segítene valaki kitalálni...

Segítene valaki kitalálni hogy tudnám kicsit kipótolni jövedelmem a megélhetőség szintjére?

Figyelt kérdés

Jelen 8 órás munkahelyem mellett havi 6500ft tól kellene egy kis + jövedelem ami nem emészti meg a szabadidőm maximumát. Örülnék egy olyan 10000ft-nak +ban! Nem sok de rászorulok sajnos. :(


Jelenleg rendelkezem egy fém és fa ipari műhellyel aminek a havi rezsije árammal együtt 6500ft.

Emelett egyébb iparok is találhatóak és minden ipari tevékenységhez dilettáns módon is de értek. A szomszéd Pl: csatorna vasat gyárt és megél belőle. Valami hasonlón gondolkozom én is. valami furatos lemez vagy akármi, de nem tudom milyen irányban keressek. Ha megvan mit keresnek sokan, a vásárlót már megtalálom.

Előre is köszönöm a segítséget...



2016. szept. 5. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Bp-n elmehetsz havi 4x plazmaadásra, az havi +16000, kb 4x1 óra, s ha rendszeresen táplálkozol illetve megfelelő mennyiségű folyadékot iszol alapból, úgy nem kell "befektetni" pluszban.
2016. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok ráadásul nem adhatok vért mert van egy színbióta a véremben ami másnak parazita. Imádok valamivel bütykölni abban keresek témát.
2016. szept. 5. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!