Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A NAV belenezhet az emailekbe?...

A NAV belenezhet az emailekbe? Egy ellenőrzés soran honnan tudja hogy például a jofogason eladott szamitogep eseteben tajekoztattam e a vevot a 14 napos elallasrol?

Figyelt kérdés

Belenezhet e az emailekbe/jofogas uzenetekbe, hogy megnezze, tajekoztattam e a vevot a vallalkozas szekhelyerol elallasi jogrol ASZF stb?

Online csomagkuldo vallalkozasrol van szo, elnezest az ekezetekert. Koszonom a segitokesz valaszokat



2016. szept. 5. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem a NAV-hoz tartozik. Amúgy meg ha probléma van, akkor neked kell bizonyítani, hogy tájékoztattad a vevőt.
2016. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%

Nekem hasonló ügyem volt a vodafonnal, egy telefon kapcsán.

Békéltető testülethez fordultam.

Nem jutottunk el a tárgyalásig, inkább betérdeltek 6 hónapig nem fizetek a telefonért, és kaptam egy újat. Mindezt a hibás tájékoztatás miatt.

Ilyenkor 3 évre visszamenőleg néznek mindent.

Ha gond lesz, bizonyítanod kell, hogy leírtad, és dolgokat, és erre felhívtad a figyelmét.

Ha hibás vagy, akkor egy bírsággal és egy átfogó ellenőrzés után döntenek arról, hogy tevékenység megvonásban vagy felfüggesztés is -e lesz még.

Szóval ilyennel ne játsz, és nézz utána kötelező szavatosságnak is, ami a részedről 6 hónap, ha jól emlékszem. Hiába használt a termék. Ha pedig hibás és nem cseréled akkor bizony retteghetsz mikor hívnak be tárgyalásra, és ott barátom a vevő pártján állnak, nem a tieden.


A Mall.hu egy tv-vel a vodát egy telefonnal már betérdeltettem, a tv-nél még a szállítási költséget is kifizettettem velük. És 1,5 évig volt egy tv-m ingyen :D

2016. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!