Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon mennyi esélye...

Magyarországon mennyi esélye van most egy saját vállalkozásnak?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
ha a 12354. turkáló akkor kb 0, ha olyan amire az embereknek szüksége van, akkor több.
2016. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72,28% esélye van.
2016. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Egy szex shopnak, egy szobafestőnek, vagy egy könyvelőnek?

Ugye érzed mennyire értelmetlen ez a kérdés?

2016. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, én azt érzem, hogy a válaszadók képtelenek nem flegmán válaszolni. Értem én, hogy hülyének néztek és felcsillan a szemetek, hogy végre egy kérdés, ahol lehet oltogatni, de akkor legalább fejtenétek ki, hogy miért kérdeztem hülyeséget, elvégre azért kérdezek, hogy okosodjak.
2016. okt. 9. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért értelmetlen a kérdés, mert egy saját vállalkozás esélye attól függ, hogy mivel akarsz foglalkozni, van-e hozzá megfelelő tudásod, mennyi tapasztalatod van, hol akarod csinálni, van-e rá fizetőképes kereslet, mekkora tőkéd van hozzá stb stb. Na most ezek közül te pontosan nulla információt adtál meg.


Nem mindegy, hogy egy éttermet akarsz nyitni vendéglátós tapasztalat nélkül, 1MFt tőkével, vagy profi autószerelő vagy, 20MFt tőkével és egy saját műhelyben gondolkozol...


A válaszolók erre akartak rávilágítani, de ha erre magadtól nem jöttél rá, akkor azt ajánlom (és ezt ne vedd bántásnak), hogy még nagyon sokat okosodj, mielőtt bármibe is belevágnál.

2016. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!