Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjek hozzá a pályáza...

Hogyan kezdjek hozzá a pályázatíráshoz ha soha nem csináltam ilyet, pályázatíró cégre meg nincs pénzem?

Figyelt kérdés

Ezt szeretném megpályázni:

[link]


2016. szept. 19. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Elolvasod a kiírást, és az egyéb információkat.

Megnézed a pályázati adatlapot. Végigmész rajta, hogy milyen adatokra van szükség. És hogy milyen egyéb részek vannak. Leírások, cégbemutatás, projektleírás, költségvetés.

Bemész a hozzád legközelebbi Széchenyi Irodába és ott is segítenek. Nem írják meg helyetted, de mindent elmagyaráznak. Célszerű, ha már úgy mész, hogy legyenek kérdéseid, amiket nem értettél az űrlapon.

2016. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk: mennyibe kerül egy pályázatíró munkája?

Honnan tudjuk azt, hogy aki megírja, a jól írta vagy csak összecsapta?

Van valakinek ebben tapasztalata?


Bocs kérdező, de tulajdonképpen ez is a témához tartozik...

2016. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én végeztem pályázatíró tanfolyamot 4 éve, nem hazudok neked, talán 18-19 pályázatunkat rakjuk össze a tesómmal.

Azért csak ennyit, mert mi 150 millió alatt nem pályázunk.


Amit adok tanácsot ingyen, nyomtasd a dokumenumokat, olvasd át kivonatold, jó esetben 3-4 nap.

Üzleti terv. Nézd meg neten, hogy kell írni, egy 20 oldalast.

Árajánlatok.

A neten elérhető számokkal alátámasztva az üzleti terv.


Aztán már csak ki kell tölteni a számokkal.

2016. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ja és ehhez kitöltő program van, vagyis ha hülyeséget írsz nem fogadja el a program. Szóval számolj ki rendesen mindent.
2016. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, Köszi a választ.

Te mennyiért írnál meg egy pályázatot? Vagy írjak privit?

2016. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem, olyan szövegezéssel van leírva minden, hogy a 10 éves is megértse. Érthetőek a mellékletek is, szépen haladsz sorban és megnézed, hogy egyáltalán beleesel-e a pályázatra jogosultak körébe, ami 3,87millió embert jelent a 10m-ból. 10 000 lakos alatti helyen pályázhatsz, ha ott élsz min. jan.-1től.


Tavaly volt egy pályázat kistérségi önfoglalkoztatóvá válás (1000 fős lakosszám alatti, magas munkanélküliséggel rendelkező hátrányos kistérségi falvakra kiírva) + 2 alkalmazott vállalása esetén 60%-os vissza nem térítendő támogatás gépbeszerzésre és 10 hónap bértámogatás 100%-ban, 1 év továbbfoglalkoztatás vállalással. Cipőtalp öntő és préselő gépet szerettem volna üzemeltetni a házamat átrendezve, maradt volna 16 m2 lakórészem.


3 hetet rászántam megírtam és beadtam a pályázatot, erre a faluban hirdetett 27 házból 3-at megvettek külföldiek, 1-et a természet közelségére vágyó Bp-i család (1 hónapig bírták is, amíg nem indult be a trágyaszállítás a házuk előtt), született 4 kisbaba és beindult a falu benépesítő program is, ingyen albérlet a min. 5 gyerekeseknek, ami bevonzott további 41 embert.


979-ről a lélekszám bőven 1000 fölé került, így esélyem sem volt nyerni.

2016. szept. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!