Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes mobiltelefon töltéssel...

Érdemes mobiltelefon töltéssel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Egy kisboltom van. Egy éve foglalkozom telefon töltéssel. 2%-os árrést kapok. Amit gyakorlatilag a pénz utalás, és a papír ár. A baj nem is ez, hanem hogy rendszeresen jönnek be azzal hogy tösltem nekik telefont, a szám egy firkált papírra van leírva amit volt hogy elolvastam és más számát töltöttem fel. De ők nem hoztak szemüveget.... Ilyenkor persze minden vagyok csak jó ember nem... Meg hogy becsapom őket...

2016. okt. 6. 11:38
 1/3 Bence87 ***** válasza:

Kérd meg, írják le olvashatóan még egyszer.

Ha már bejön a boltba a telefon feltöltéséért, azok közül valaki csak vesz néha valami egyebet is, szóval nem hinném, hogy semmi haszna nincs.

2016. okt. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xswerdy ***** válasza:
A 2% elég alacsony árrés. Szerintem is csak akkor éri meg, ha a betévedő emberek mást is vesznek. Ezt kellene elemezni, hogy ez hoz-e annyit, hogy megérje.
2016. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ti szoktatok mást is venni?
2017. máj. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!