Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működne egy ilyen alkalmazás...

Működne egy ilyen alkalmazás szerintetek?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalataim mutatják, hogy van egy csomó olyan ismerősöm, akikkel összefutok az utcán akkor időt szakítunk egymásra és elkezdünk beszélgetni. Olyan is volt, hogy belájkoltam egy olyan ismerősöm posztját, akivel kb 3 éve nem beszéltem és ekkor rám írt, tehát "eszébe jutottam", mármint megjelent a nevem és kapott egy értesítést, hogy lájkoltam a bejegyzését és ebből az apropóból írt rám.


Szóval az alkalmazás azt csinálná, hogy véletlenszerűen feldob azokból az ismerősökből 3-at bizonyos időközönként, akikkel nagyon régen beszéltél.


Itt lehetőséged van arra is, hogy azokat, akikre nincs igényed töröld.


Szóval feldobja az embereket te pedig:

"Nahát ezzel, de rég beszéltem", vagy "Ki ez? Fogalmam sincs miért van az ismerőseim közt", vagy "Ja tudom ki, de nagyon nem érdekel."



2016. okt. 16. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
semmi értelme.
2016. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok. Mi az indoklás?
2016. okt. 16. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:

ha ilyet akarnék, elkezdeném nézegetni a barátlistámat, hogy ki az akinek a neve se rémlik már és írnék neki.

Nem hiányzik egy app ami majd feldobálgatja nekem akkor amikor neki kedve van.


Ha valakivel nem beszélgetsz, akkor annak oka van.

2016. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok ezt eltudom fogadni és igazából lehet.
2016. okt. 17. 08:53
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem lenne túl népszerű, de biztos lennének, akik vevők rá. Én nem. Valamivel felturbózhatnád, gondold tovább, és akkor hátha.
2016. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!