Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis boltomba vonalkódos...

PcCsaj kérdése:

Kis boltomba vonalkódos rendszert hogyan tudnék alkalmazni?

Figyelt kérdés

Kell: számítógép, pénztárgép, vonalkód leolvasó, ehez megfelelő szoftver?

Milyen szoftvert tudtok ajánlani? Elfut linuxon?



2016. okt. 18. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

vonalkódon mi szeretnél tárolni? Cikkszámot, terméknevet, árat stb?


Lehet RFID még jobb lenne.

Vonalkódot nyomtatsz a termékekre, mondjuk elvileg EAN kódot meg kell venni, ha jól tudom, persze használhatsz sajátot is.


Ehhez viszont akkor kell egy php programozó aki ír hozzá valami progit.


Mi a cél amúgy a vonalkóddal?

2016. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretné árusítani - amin nincs vonalkód?

Általad gyártott terméket?


Vagy nem vonalkódot akarsz készíteni, hanem a meglévő készletedet akarod egy készletező, vagy raktár-programba felvinni, és szeretnéd ha eladáskor leírná a készletből és beállítható lenne, hogy mekkora maradványkészleten figyelmeztessen, hogy vegyél új raklappal?

2016. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A terméken lévő vonalkódot leolvasni, ne keljen külön külön árazni meg a kilós árral kínlódni. Sokkal egyszerűbb mint a pénztárgépet pötyögni. E mellett a készlet info
2016. okt. 18. 11:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Élelmiszer bolt
2016. okt. 18. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy hány termékről van szó, pár 100 termék esetében kell egy vonalkódolvasó meg agy adatbáziskezelő program. azt meg is van oldva.
2016. okt. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, tulajdonképpen az kell, amit a kérdésben is írtál. Egy raktárprogramra van szükséged, és a számítógépet valahogy majd össze kell kötni a pénztárgéppel, hogy a NAV számára elfogadható nyugtát adj.

Ettől függetlenül meg kell majd nézned, hogy a te üzletedre mit ír elő a jogszabály. Mert a multiknál látom, hogy csak a polcra írja ki, hogy a túró rudi 300 Ft. De a kisboltokban valami miatt minden darabon rajta van az árcimke. Nem tudom, hogy ez mi miatt előírás nekik, e téren tájékozatlan vagyok.

2016. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Juta- Soft készletkezelőjét használom, nincs gondom vele, jó program. Mondjuk én dohányboltot üzemeltetek, nem élelmiszerboltot, de sztem az teljesen mindegy. Az árazással ettől függetlenül ugyanúgy bajlódni kell, a termék eladási árát úgyis te számolod ki, az árat is fel kell tüntetni az arún.
2016. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!