Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nem tudtam elvegezni a gyorsta...

Sanyika007007 kérdése:

Nem tudtam elvegezni a gyorstalpalot (lakatos) igy nyithatok sajat valalkozast?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

persze.

Csak alkalmazz valakit, aki el tudta végezni...

2016. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokaig dolgoztam lakatoskent nagyabol ertem ! Csak azt nem tom ,h 8altalanossal eretsegi nelkul lehetseges e a sajat valalkozas ?
2016. nov. 6. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
lehetséges. De ha szakirányú végzettséghez kötött a tevékenység amit végezni akarsz, akkor vagy szerzel róla papírt vagy alkalmazol egy embert aki már rendelkezik róla papírral.
2016. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Mit nem értesz abból, amit írtam? Lehetsz vállalkozó, ha alkalmazol valakit, akinek megvan a szakképesítése. Senkit nem érdekel, hogy csináltad.
2016. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

"Sokaig dolgoztam lakatoskent nagyabol ertem !"

"Nem tudtam elvegezni a gyorstalpalot (lakatos)"


Nos, ha annak ellenére nem tudtad elvégezni, hogy sokáig dolgoztál lakatosként, akkor ezt inkább nem kommentálom... Többek között az ilyenek miatt van, hogy kicserélnek egy WC tartályt és az rázuhan a gyerekem fejére, amikor lehúzza, stb.


Ha Neked nincs meg a végzettséged, akkor valóban csak úgy tudsz vállalkozást indítani, ha alkalmazol valakit - innentől fogva viszont úgy kezdődik a havi kiadásod, hogy az alkalmazott bére (kb. bruttó 160 ezer ft a munkáltatói járulékokkal együtt) + a Te adód (min. 50 ezer ft), azaz havi 210 ezer ft kiadás. Könyvelő is kell, az is vagy 10 ezer, már 220 ezernél járunk...minimum ennyi munkát kell, hogy be tudj vállalni, ahhoz, hogy 0-án legyél - ekkor Te még nem kerestél egy ft-ot sem!

2016. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!