Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját készítésű termékeket...

Saját készítésű termékeket hogyan szoktak bevinni kis üzletekbe? Mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Pl. készítek egy kézműves terméket, ami illik egy általam kinézett bolt termékkínálatába. Csak bemegyek és mondom az eladónak,hogy van ilyen termékem, és megkérdezem, hogy meg szeretnék-e venni? Hogyan tudom nekik eladni? Változó,hogy meg is veszik-e azonnal (és kapok róla számlát),vagy csak bizományiban tudom otthagyni? Mitől függnek ezek a dolgok? Hogyan tudok erről a témáról többet megtudni? Van valamilyen könyv vagy oktatóanyag?


Köszönöm előre is!!


2016. dec. 6. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a gyakorlatban hogy zajlik, bár arra tippelnék, hogy nem vesznek semmit csak úgy bárkitől, aki az utcárol bemegy. Az viszont bztos, hogy nemhogy te nem kapsz számlát, hanem neked kell számlát adnod, hiszen te adsz el nekik.
2016. dec. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lcps ***** válasza:
Ha tudod, milyen üzletek kínálatába fér bele a terméked, akkor meg tudod határozni a célközönségedet is. Gondolom, nem nagyüzemben termelsz?! A célvásárlókat pedig a saját csatornájukon keresztül tudod elérni. (facebook, google, faliújság, stb.)Az üzlet tulajdonossal bizományi árusítást, polc bérlés, vagy eladás formájában is üzletet köthetsz, személyesen terméked bemutatásával, vagy kiajánlásként levélben, a termék leírásával.
2017. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!