Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri Magyarországon Német...

Megéri Magyarországon Német hasznalt bútorral kereskedni?

Figyelt kérdés

Német országban élek már 5 éve szeretnék haza koltozni mert

az élet jó Németben de otthon szeretnék tovább boldogulni

2 gyermekes fiatal apuka vagyok és szeretnék egy saját otthont a pénzem már meg van a lakás vásárlásra már csak annyi lenne hogy valamilyen úton módon eltudjak boldogulni otthon jó minoségű hasznalt bótorokra vannak kapcsolataim

arra lennék kivancsi van e valaki aki mar tudott valamit letenni ezzel a pénzkeresési lehetősségel az asztalra?


2017. jan. 2. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy igazán eredeti ötlet.
2017. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Felénk, az ország keleti részén elég jól mennek a német/osztrák(holland) használtcikkesek. De csak azok, amelyek tényleg minőségi árut tudnak adni elérhető áron.

Ha jó beszerzési forrásod van, akkor szerintem érdemes belevágni. Bár telített a piac, de a gagyik kihullanak vagy max vegetálnak.

Ha az ország nyugati részén élsz, akkor is van benne lehetőség, mert innen a többség nem megy külföldre, csak a dunántúlról hozzák az árut.

Az már más kérdés, hogy milyen életszínvonal fenntartásához elég az ebből származó jövedelem. Ezt sok minden befolyásolja.

2017. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én elgondolkodnék:

Egyik oldalról Németországban tényleg fillérekért van bútor. Viszont pont legutóbb volt, hogy el akartunk adni pár jó állapotú használt bútort és gyakorlatilag a kutyának nem kellettek és csak fillérekért tudtuk eladni végül.

2017. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"jó minoségű hasznalt bótorokra vannak kapcsolataim"


Ez most komoly? :D


Ebay Kleinanzeigen halasztam ki az osszes butoromat, volt, amit ingyen, es volt, amit alig hasznaltak, szinte apropenzert adtak. Az egyetlen, amit boltban vettunk a nappaliban a kanape. Ehhez milyen kapcsolatok kellenek? :DD

2017. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aha, tehát LOMIZNI szeretnél!

Erre már van szakosodott cég(igyekeztem óvatosan írni :-)).


"otthon jó minoségű hasznalt bótorokra vannak kapcsolataim "

Akkor mi a kérdés?!


Egyébként nálunk nagy méretű tükrös gardrób szekrényt lehet venni használtan 10-20 ezer forintért, házhoz szállítva, te nem ennyit gondolsz érte, ugye?! :-)

2017. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as valaszolo koszi a valaszod az ebayen meg nem neztem szet de ha ingyen elhozhato butorok ott is vannak akkor mar 3 helyrol tudok beszerezni butorokat kosz a tippet :D
2017. jan. 3. 12:06
 7/10 A kérdező kommentje:
5 os valaszolo a lomizas arrol szol szerintem hogy az utcara kipakolt butorokra vadaszok csak ez tolem messze all mivel hogy nem vagyok rakenyszerulve erre hala a nyelvtudasomra a masik dolog meg ha ti 10 20 ezerert adtok el egy nagymeretu tukros szekrenyt akkor nem vagy tisztaba az arakkal nezz korul a neten a nemethasznalt butorosok web oldalain mert 15 20 ezerert dohanyzo asztalokat lehet kapni nem pedig szekrenysorokat stb......
2017. jan. 3. 12:10
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ez nem igaz. en egy akkora tukros szekrenysort hoztam el ingyen egy nemet hazaspartol hogy alig birtuk hazacipelni,es max 1-2 eves lehetett. benzinkoltsegen kivul semmimbe se kerult, nemhogy 10-20ezer ft-ba
2017. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És akkor 1db kiragadott példából, milyen általános, messzemenő következtetést lehet levonni? Gyökér
2017. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 xswerdy ***** válasza:

Az biztos, hogy lehet találni Németországban olyan használt bútort, amit olcsón megkapsz, és itthon bír piaci értékkel.


De: számold ki, hogy mennyi munkával és költséggel jár:

- a beszerzés, utánajárás

- a szállítás

- a raktározás

- a vevő megtalálása


és ezeket fedezi-e az árrés. Én kétlem.

2017. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!