Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mit lenne érdemes...

Szerintetek mit lenne érdemes nyitni mint válalkozás? Mondjuk egy ilyen helyen?

Figyelt kérdés

nos van egy hely ahol van egy eladó kiadó üzlet . A környéken van kertészet egy kis coop áruház fagyizó festékbolt dohánybolt lottozó kávézó és van egy kifőzde büfé.

tehát azért van sok minden a környéken . Én pl gondoltam egy beülős kis pub ra ahol meccset lehet nézni vagy kocsma feeling re . gondoltam gyros büfére mert az nincs a közelben. olyan válalkozás kellene amit tudok családommal csinálni mert egyenlöre nem tudok még embert is felvenni idegent.

Más ötletem nincsen és őtletekre lennék kíváncsi véleményekre.


2017. jan. 11. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mihez értesz egyáltalán, mihez van képesítésed, és több éves szakmai tapasztalatod, amivel átlátod az egész vállalkozásodat?


Arra van reális fizetőképes keresleti igény, ami kielégítetlen még, vagy aminek konkurenciájától többet, jobbat, olcsóbbat, jobb ár/érték arányt tudsz képviselni?


Vendéglátó üzletvezető, vagy eladó, esetleg szakács képesítése és tapasztalat a családon belül kinek és mennyi van?


Egy családtag ugyanannyiba van bér-és járulékköltségbe mint az idegen, csak talán kevesebbet fog lehúzni. Bár sok esetben ez sem feltételen igaz...

2017. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha ez a hely Zugló és palota határát képező vasúti felüljárónál lévő piac rész, akkor sorolom mi NEM volt még ott :D
2017. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!