Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi a realais kilometerdij...

Ferko19851001 kérdése:

Mennyi a realais kilometerdij 24to. Kamionra? Fokent eu-s viszonylatra lennek kivancsi?

Figyelt kérdés

Fokepp fr-de,de-fr viszonylatra erdekelne realis(ponyvas) kilometerdij kamionra.

Aki jartasa szallitmanyozasban kerem segitsen.


2017. jan. 28. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Kilométerre csak a pancserek és a kezdők vezetnek.
2017. febr. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem ugy ertettem hogy soferkent,hanem vallalkozokent "uzemeltetve" egy kamiont.

Szoval a kerdes tovabbra is milyen kilometerdijon futnak 24to.-nas kamionok? (Eus viszonylatban)

2017. febr. 10. 06:53
 3/7 lcps ***** válasza:

Logisztikai cégek 1 eurót adnak!

Szerződött cég 1,1-1,2 euró.

Fontos, hogy üres, átálló kilométert is fizesse.

Rakodások, időtartama, alatt megállapodott díj?

A teljes szerződés érdekes, nem csak a Km.

2017. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Google kereső nemzetközi fuvarozásra cakk-pakk 0,75Euró/km -es díjakat dob ki, ingyenes max. 2-2 óra rakódási idővel.
2017. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lcps ***** válasza:

Belföldön 220-260 Ft Minden esetben akivel szerződsz azzal beszéld meg. Az aktuális mai árfolyamot írtam.

De beszámkít, ha raklapot kezelsz folyamatos 40t stb.

2017. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Azota enis informalodtam mas forrasokbol, es kb hasonlo infokat kaptam (1-1.2€/km).

Fr-de-fr viszonylatban most eleg sok munka van,de szerintem ugy erne meg hogy a sofort hazahozni es a kamiont csak kint forgatni,mert az import-export magyar dijak rapszodikusak.

2017. ápr. 2. 21:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Durva, hogy olcsóbb egy hatalmas kamion km díja, mint a taxi. Szóval ha valaki mondjuk Budapestről Pécsre menne taxival akkor jobban jár ha kamiont hív?

:)

2017. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!