Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha szeretnék foglalkozást...

Ha szeretnék foglalkozást tartani pénzért ahhoz milyen engedély kell?

Figyelt kérdés
gyerekeknek egész napost
2017. febr. 16. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyámhivatalt kérdezz, ott foglalkoznak ezzel.

De ha még a kategóriát sem találtad meg, akkor eléggé reménytelen neked, hogy menni fog.

2017. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
választ kértem nem negatív kommentelést
2017. febr. 16. 10:49
 3/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj:

1: Ez bizony fontos része a válasznak. Ha ennyire buta és/vagy figyelmetlen és/vagy lusta vagy, akkor NE kezdj bele ilyenbe! Rosszul fogsz járni vele!

2: TE vagy a kérdező. Neked kell türelmesnek lenni.

2017. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"foglalkozást tartani pénzért "

"gyerekeknek egész napost"


Hol tartanád a foglalkozást? Mert ott speciális feltételeknek kell megfelelnie a helyiségnek: pl. biztosítani kell, hogy a gyerekek ne rántson le magukra tárgyakat, ne vághassák meg magukat valamivel, (éles tárgy ne legyen), ne rázza meg a konnektor, stb.

Egész napos foglalkozásnál étkezést is kellene biztosítani.

Mindezek működtetéséhez vállalkozói kiváltása szükséges, melyben meg kell jelölni, milyen tevékenységet végeznél, illetve, a legfontosabb: VAN-E VÉGZETTSÉGED HOZZÁ? (animátor, stb)

2017. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akivel csinálom neki végzettsége van hozzá én leszek a segítője,köszönöm az értelmes választ 2.válaszoló!
2017. febr. 16. 12:47
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es? Az te vagy :-) (én meg a 4-es)
2017. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy a négyes ugyan hasznos volt, de nem a kérdésre válaszolt. Azt meg, hogy miért kellett őt elfelezned... ez is mutatja a hanyagságodat, kérdező.

Szerintem ne vállalj gyerekeket. Ha valami bajuk esik, hogyan magyarázod meg a szülőknek?

És a "Miért pont nálam esne baja" az kevés egy népes gyerekcsapat neveléséhez!


...én viszont a kérdésre válaszoltam.

Az meg, hogy meg mertem írni a véleményem IS - na, az ugye megbocsáthatatlan. Jól sejtem?

2017. febr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sanax!
2017. febr. 16. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:

A nevelőnek azt nem szabad szednie!

Gyereknek sem adhatja!

Régen az utcalányok gyerekeit akik nevelték, azok szokták bekábítózni a gyerekeket... nem jó ötlet! Maradandó károsodást okozhat, ha minden nap csinálod!


Mielőtt ilyet tennél, mindenképpen kérdezd meg erről a gyámosokat!

2017. febr. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!