Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pályázatot szeretnék beadni...

Pályázatot szeretnék beadni saját vállakozás elinditásához. Sajnos nem vagyok jártas a pályázat beadásban (de adminisztrativ és egyéb dolgokban otthon vagyok) Hogyan csináljam hogy esélyem is legyen?

Figyelt kérdés
Privátban is írok annak aki segít ha úgy jobb.:)
2017. febr. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyenek jok az indikátorok , gannt diagram , kompetencia matrix , cpm háló , a probléma fa legyen összhangban a celfàval és persze reális az mt-d és illeszkedjen az operatív célokhoz a projekted. 😀


Ha annyira kínai még ez, akkor inkább próbálkozz egyszerűbbekkel pl. Munkaügyi központok vállalkozóvá válás támogatása , vállalkozz itthon fiatal, vagy mva mikrohitel program.


Barmelyiknel i figyelj az elszamolhato koltsegekre es a kizarasokra es azok merteke sehol ne haladja meg a maximumot, de érje el a minimális szintet és utófinanszírozás esetén is legyen likvid toked elegendő ne a kifizetesi kérelmekre várj, ami csúszhat is.

2017. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár kicsit "kínai" ez nekem..De nagyon köszönöm hogy időt szántál rám. Egyébként Széchenyi 2020 pályázatról van szó.:)
2017. febr. 21. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
szechenyi 2020-ban melyik egyébként ?
2017. febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
VP6-6.2.1-16 Nem mezőgazdasági tevékenységek elindításának támogatása
2017. febr. 24. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!