Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megnyithat a webáruház?

Megnyithat a webáruház?

Figyelt kérdés

Készítettünk egy webáruházat. Kiváltottuk a vállalkozóit. A kérdés most az hogy ha bejelentem a jegyzőnél a kereskedelmi tevékenységet és ő "ül" rajta 10 napig ez idő alatt elindulhat-e a most még tesztüzemmódban lévő webáruház vagy mindenképpen ki kell várni, hogy mit mond? Két hét a tesztidőszak, de lejár 7 napon belül.

De ha kifizetem az áruházat és a jegyző nem egyezik bele és nem ad engedélyt akkor mi csinálok?


2017. febr. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mehet. Torvenyessegi felulvizsgalatnal lesz csak jelentősége, az meg 9) napon belül lesz csak e.v esetén . Es még ott is hianypotoltathatsz 20 napon belül.


A többi bejelentés is megvolt? Kamarai, nav, adatvédelmi nyilvantartasi azonosító? ( utóbbit àszfbe elég, ha kiirod hogy megigényelted , majd ha meglesz beirod a számát)

2017. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*90 napon belül
2017. febr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Azt hiszem elvesztem a bürokrácia útvesztőjében. De igyekszem pótolni
2017. febr. 24. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!