Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Erdemes lenne burgerest vagy...

Erdemes lenne burgerest vagy hasonlo gyorskajakat arusito kisebb vendeglato egyseget nyitni Budapesten?

Figyelt kérdés

Baratommal allnank ossze, o szakacs kulfoldi tapasztalattal.

Csak minosegi anyagokbol dolgozni!

Az lenne a mottonk is



2017. febr. 24. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden sarkon van már kézműves meg ilyen-olyam csillivilli hamburgerező. Sok sikert.
2017. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és milyet, de elég rizikós a vendéglátóipar.
2017. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Áruljatok gyrost, minőségit tudtok venni Pesten, csak félő a minőségi beszállító elviszi a boltot a fejetek fölül, ha már felfuttattátok a termekevel és utcára kerültök . Volt munkatársam is így került külföldre szakácsként. Kézműves burgerhez kellene jól felszerelt bázis hely is, mert pl a gyors kajáldàban nem csinálhatod a húsokat, bucit, stb egyszerre.


De, ha a nemzetközi tapasztalattal ő is a lassan túltelített kézműves burgerben látja, akkor inkább ne nyissatok semmit.


Én is hasonló helyzetből jöttem haza most tervezem idénre a következő két üzletet 1 évvel az első ilyen üzletem megnyitása után . De nem adnám ki az egyedi termekkorom , ha nem baj.

2017. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!