Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet egy céget "akadémiának", "egyetemnek", "szabadegyetemnek" hívni?

Figyelt kérdés
Látni a neten már minden félét és sok nem is hivatalos felsőoktatási intézmény. Milyen feltételekkel nevezheti így magát egy cég?
2017. febr. 24. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyetemnek akkor, ha akkreditálva van, különben büntetnek (a kibocsátott okiratot sem nevezheted diplomának, ha nem hivatalosan elismert egyetem).

Szabadegyetemnek bármit hívhatsz, az pont azt jelenti, hogy nem akkreditált.

Az akadémiát nem tudom, szerintem amíg nem lehet összetéveszteni a Magyar Tudományos Akadémiával, addig bármi lehet, most google-ban találtam ilyeneket, hogy masszázsakadémia, coach akadémia.

2017. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!