Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire használnád a területet?

Mire használnád a területet?

Figyelt kérdés

Vállalkozási, tevékenységi ötleteket szeretnék kapni, akár mellék, akár fő állásban, nekem több gondolatom van, de hátha jobbat mondtok...


Van egy telekrész a család tulajdonában, amivel senki nem foglalkozik, én viszont valami kis mellékest szeretnèk belőle csinálni, de kíváncsi vagyok Ti mit kezdenétek vele.

Budapesten külkerüketben, lakott területen, forgalmaas út mellett helyezkedik el egy kb 3000 nm-es telek. VISZONT a telek a környék szintjétől 10 m-rel lejjebb van (egykor bánya volt), így a nettó hasznosítható sík felület 700 nm, a többi erdős rézsű. Lent, van egy 80 nm- es masszív félig nyitott szín. Közműves, elkeríthető, de nem lakik ott senki, autó lejárás megoldható.



2017. febr. 26. 06:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha u.n. "elkerülő út" közelében van, akkor a kamionok, teherfuvarozók részére esetleg megérné (???) egy gyorsbüfé, kávé-tea, WC. pihenő. A félig nyitott színt kellene kipofozni, hogy a hatóságok megadják rá az engedélyt. A többi területet zúzott kővel vagy homokkal borítani, és parkolónak megcsinálni.
2017. febr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!