Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1-1,5 millió forintból milyen...

1-1,5 millió forintból milyen vállakozást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, gyerek korom óta gyűjtöm a pénzem és dolgozok, milyen alternatívákat tudnátok nekem javasolni? Bármi érdekel.
2017. febr. 27. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom egyáltalán mihez értesz? Mi a végzettséged?MJ? Én pl csak a szakmámat bővíteném. Építőipar!
2017. febr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a kérdéseket soha nem értem. Feltételezem, nem értesz semmihez és nincs semmilyen végzettséged sem, különben írtad volna. Ezek hiányában pedig igen nehéz vállalkozni. Nekem több pénzem is lenne momentán vállalkozást indítani, de nem teszem, mivel egyáltalán nem értek az ilyesmihez. Hiába mondjuk, hogy nyiss egy ékszerüzletet, mert az tuti jó biznisz, ha fogalmad sincs a témáról.
2017. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyél tetőfedő, tuti biznisz
2017. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Utald át nekem, majd én megforgatom pókeren.
2017. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmihez sem értesz, ráadásul másfél millió baromi kevés vállalkozni, még egy sz..ros büfét se nyitsz meg ennyiből.
2017. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bence87 ***** válasza:
85%

ennyi az össz. megtakarításod? ha igen, akkor rakd félre pl. bankbetétbe. Vésztartalék mindenkinek kell. Mi van, ha megbetegszel és kiesel a munkából, vagy kapsz egy bírságot gyorshajtásért, vagy tél közepén elromlik a bojler, vagy hirtelen ügyvédet kell fogadnod, vagy elveszted a pénztárcád benne sok pénzzel stb.


Gondolj bele, ezek nap mint nap előfordulnak sok emberrel. És ha nincs egy fillér megtakarításod sem, akkor veheted fel a gyorskölcsönt 50% kamatra. Így kerülnek emberek utcára. Legyen ennyi vésztartalékod, ha ez megvan, akkor kezdj vállalkozni.

2017. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!