Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kieebb üzlet nyitására...

Milyen kieebb üzlet nyitására elég kb 400-500 ezer ft?

Figyelt kérdés

Egy turisztikailag fontos településen, ahol nyáron van a turizmus (de nyilván télen is élni kell valamiből), milyen kisebb üzlet, vállalkozás inditható ennyi pénzből? Az első időben nyilván nem nagy nyereség a cél. Bármi szóba jöhet. Gondolkodtunk a masszázson (van végzettség), de sajna minden bokorban van már masszázsszalon egyre jobban egymás alá árazva. Eladói, üzletvezetői végzettség is van.

Előre is köszönöm a választ.


2017. márc. 15. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi semmire sem elég!
2017. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

de , ha interneten is akarod

webáruházra jó

2017. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy turisztikailag központi területen ennyi pénz jobb esetben elegendő lesz egy kisebb üzlethelyiség 1-2 havi bérleti díjára.
2017. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

#2 normális webáruház motor kerül 500ebe amit nem fognak feltörni az első 2 hétben.



webáruház látogatottságáról nem is beszéltem még.

2017. márc. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Viszonyítás -képpen tervek szerint, a belföldi turizmus top 10-es egyik városában nevezetesség mellett, 25 nmes üzlethelyiség éves bérleti dija ennyi. Vagy kötelező 3 havi kaució és az üzletberendezés , engedélyek kijönnek belőle. Ettől kevesebből tervezek ilyen helyen nyitni nyártól egy streetfood büfét, de nyilván nem ez lesz az első. Igy alapanyag berendezés, bejáratott termekkor, stb -már eleve adva van hozzá. Ennyiből 0-ról iskolabufet nyitottam 1 éve.
2017. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves 4-es, azt ugye tudod hogy hostingot + teljesen testreszabható webárúházat lehet bérelni $29-ért havonta?
2017. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Valamit kiötlök akkor is. Szándék, lehetőség adott. Itt amúgy nem olyan tragikus a helyiségbérletek ára, nagy a szórás, lehet drága és lehet olcsó is. Szerencse kérdése.

Webáruházra azért nem gondoltam, mert nagyon nem értek hozzá. Van némi HTML ismeretem, de az semmire sem elég. Több pénz meg nem nagyon lesz adott.

2017. márc. 16. 13:21
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

#2 normális webáruház motor kerül 500ebe amit nem fognak feltörni az első 2 hétben.


webáruház látogatottságáról nem is beszéltem még.


-------

Van lehetőség hogy csak bérli a helyet

a termékeknek


tehát még nem kell saját webáruház sem

2017. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

termékek forgalmazása


Webáruházra azért nem gondoltam, mert nagyon nem értek hozzá. Van némi HTML ismeretem, de az semmire sem elég. Több pénz meg nem nagyon lesz adott.


----


nem kell

csak annyira hogy jól tudd használni a netet

és nézd meg hol ingyenes ,

hol tudod feltenni a termékeket a webáruházba


és csak akkor kérnek pénzt amikor sikerült eladni a terméket

százalékot , aki ebben profi és tud róla leirhatja



Ilyent kell keresni

mert vannak ilyen Webáruházak , és én is ezt akarom elinditani

2017. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha van helyiség és nem kell bérelni, akkor az a kedvezőbb. Vagy veszel egy fabódét és árulsz benne lángost, kürtőskalácsot, fagyit vagy valami hasonlót.
2017. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!