Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen dropshipping nagyker...

Milyen dropshipping nagyker áruházak vannak akik vagy Magyarországiak vagy szállítanak Magyarországra is?

Figyelt kérdés
Most fogok indítani egy webáruházat a termékcsoport már megvan és egy beszállító is viszont ő 30 nap alatt szállítja ki a terméket a vevőhőz, ami hát elég húzós kíváncsi lennék vannak e Magyarországon dropshippingel foglalkozó cégek akiknek JÓ minőségi termékeik vannak és ez nagyon fontos%

2017. márc. 25. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Milyen termékeket árulsz?
2017. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van már webáruházad?
2017. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Most úgy őszintén: én vállalkozó vagyok interneten is árulok: el tudod Te az képzelni, hogy ebben a mai "harcos" üzleti világban, ha van egy jó beszerzési forrásom, akkor azt meg fogom osztani Veled? Hüle lennék- hiszen akkor saját magamnak csinálnék konkurenciát.


Meg szokták kérdezni tőlem: mit árulsz? Elmondom. Honnan szerzed? Na ez az, amire nem szoktam válaszolni, illetve azt, hogy ez üzleti titok :-) - hiszen egy jó kereskedő kitapasztalja, mire van szükség, megleli az olcsó forrást és eladja kicsit drágábban. Úgy, hogy még a vevő is jól járjon :-) Miért is mondanám el Neked?... hogy kevesebb eladásom legyen? :-)

2017. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Körül néztem találtam magyar nyelvű oldalakat. Horror áron vannak a termékek és a szállítás is minimum 10 euro. Hát max az értékesebb termékeke, de ez annyira nem is életképes így sztem. Parfüm majdnem annyiba kerül, mint itthon a Douglassban. Holott azt 30% meg lehet rendelni nagy tételben.
2017. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kínából rendeltem amikor eladtam egy vaterához hasonló oldalon de nem Magyarországon csináltam de oda is kiszállítják ingyen Kínából. Néz szét Aliexpressen meg hasonló oldalakon. Millió terméket lehet találni amit akár 3-4xes de akár 10szeres profittal is el lehet adni itthon.
2017. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár még mindig talány, hogy egyes emberek képtelenek a kérdésre válaszolni mert ha valami szúrja a szemüket muszáj oda szúrkodni, "hogy te kis hülye hogy képzeled?" A megfelelő forrás megtaláláshoz egy opció volt az is, hogy ide kiírtam hisz nem került nekem semmibe és elmondhatom, hogy megpróbáltam. Ezért írtam ki a kérdésemet.

Aliexpress valóban jó lehetőség viszont 30 nap a kiszállítás ami jelentősen ronthat a konverzión és nagy tételben rendelni egy nem úniós országból már felvethet némi problémát!

A beszerzési helyet még mindig keresem a kérdés kint marad, ha bárki tudna segíteni :)

2017. márc. 26. 11:09
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként női kiegészítőket árulok és van már webshopom.
2017. márc. 26. 11:10
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok és valószínűleg nem értetted meg a válaszom lényegét: nem "odaszúrni", bántani akartam, hanem jelezni azt, hogy nagy valószínűséggel nem fogsz érdemi választ kapni, mert a kereskedő féltve őrzött titka, hogy honnan szerzi be.

Ha megnézed, olyanoktól kaptál választ, aki csinálta - de már nem. Aliexpress ezelőtt kb. 5 évvel volt jó buli - ma már sokan közvetlenül onnan rendelik.

2017. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"nagy tételben rendelni egy nem úniós országból már felvethet némi problémát!"


Mit? Hogy vámot és áfát kell fizetni? Vagy hogy számla kellene az áruról? Van vállalkozóid egyáltalán?

2017. márc. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

3.: Kicsit túlreagáltam, elnézést

Utolsó: Igen van, vám+áfa jelentősen megnöveli a beszerzési költséget, számlát pedig képtelenség szerezni a kínaiaktól

2017. márc. 26. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!