Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet webáruházat...

Hogyan lehet webáruházat létrehozni?

Figyelt kérdés

Van egy nagykereskedésem, rengeteget vagyok úton, termékeket kiszállítani.Szeretnék egy webáruházat, azoktól kérnék tanácsot, akik már létrehoztak ilyet!

Van ingyenes a neten, de nem tudom érdemes ezzel kínlódni? Nincsenek utána rejtett költségei, buktatói?

Ha fizetőst akarok, hogyan fogjak hozzá, kivel csináltassam, stb. Tudom sokat lehet írni róla, de nagyvonalakban ha valaki segítene elindulni benne, vagy megírná, ő hogy kezdte.



2017. márc. 29. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ingyen? :) Hogy utána neked pénzt termeljen? :D
2017. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beírtam a keresőbe a kérdésedet és egy csomó találatot kihozott - addig is, amíg mások nem írnak:

[link]

2017. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy szokták, hogy az elején vagy ilyen ingyenes sablont választanak, vagy bérelnek valahol webáruházat. Ez attól is függ mennyi termékről van szó. Később mikor már úgy rendesen beindult, csináltatnak egy sajátot, ez viszont nem olcsó. Esetleg saját maguk fejlesztenek akik értenek hozzá...
2017. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ingyenessel semmiképpen, mivel semmi sincs ingyen. Ahol nem kell fizetni érte, ott telerakják a saját reklámaikkal, lehet hogy saját domaint se használhatsz és túl sokat azért se panaszkodhatsz, ha lassú és sokszor nem érhető el, mivel nem fizetsz érte. Ilyen webshop nem túl bizalomkeltő és inkább a konkurenciádnál fognak vásárolni sokan.


Rövidtávon olcsóbb lehet egy bérlés, pl. shoprenter-nél. Nagykerként gondolom jópár féle termék van, így ez havi 10-20 ezer Ft is lehet, amit pedig ha már 1 éves távlatban nézel, akkor érdemesebb lehet készíttetni.


Ha saját kézben szeretnéd tudni és hosszabb távon gondolkozol benne, akkor fejlesztő céggel érdemes. Az pedig már a pénztárcától függ, hogy áldozol-e egy egyedi webáruházra, ami a leprofibb választás vagy ingynes rendszert alakíttatsz ki a saját igényeidre. Ezzel (pl. Prestashop vagy Woocommerce) saját maga is nekifuthat az ember, de ha nincs tapasztalat vele, akkor nagyon sok időt elvihet).

2017. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!