Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek érdemes üzletszerű...

Szerintetek érdemes üzletszerűen vaterázni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ mivel.

De szerintem már idejétmúlt .

2017. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
használt ruha
2017. ápr. 9. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Használt ruhával szerintem nem.

Rengeteg ruha van a neten, a vaterán is:

"Női, férfi ruházat (370102)

Gyerekruházat (138463) "


Csak eddig 500 ezer db ruha. Ráadásul vannak hosszú évek óta vaterázó, törzsvásárlói réteggel rendelkező, nagyon jó minőséget, szép ruhákat áruló, akár 10 ezer pozitív értékeléssel rendelkező eladók - tőlük "elszedni" a törzsvevőket nem lenne egyszerű feladat... :-)

2017. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
Igen, a Vatera tulajának meg.
2017. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen érdemes, ne nem azzal amit másik 10e eladó árul
2017. ápr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet azért megpróbálom. Rengeteg kinőtt gyerekruhánk van és sok helyet foglal... Aztán majd kiderül.
2017. ápr. 9. 12:06
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most akkor döntsd el kérdező, hogy üzletszerűen akarsz vaterázni vagy a gyerek kinőtt, megúnt holmijaidat akarod eladni - mert a kettő nagyon nem ugyanaz.


Évi 600 ezer ft-ig a gyermeked kinőtt ruháit adómentesen eladhatod, de ha ősszel pl. egy hét alatt 20 db gyerekkabátot adsz el, az bizony üzletszerű, hiába használt - merthogy az nem igazán életszerű, hogy egy gyereknek 20 db öszi-téli kabátja van. De persze ezt már a NAV vizsgálja...

2017. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Először megnézem a saját otthoni cuccokkal hogy működik és utána ha bejön szereznék árút, ami szintén használt ruha lenne. Így gondoltam eldönteni.
2017. ápr. 9. 12:42
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egyéni vállalkozó vagyok, úgyhogy ez a része nem gond.
2017. ápr. 9. 12:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Húúúú, akkor nagyon vigyázz, ha egyéni vállalkozó vagy amúgy is: javaslom, hogy csak tisztán!!

Ha már nem a gyerek saját holmijait adod el, az üzletszerű eladás előtt mindenképpen csináltass egy vállalkozói fiókot a Vaterán, hogy még csak a gyanúja se merüljön fel, hogy magánemberként akarsz üzletszerűen eladni.

nekem is 2 fiókom van: az egyiken a magánemberes cuccaimat adom el, a másikon a vállalkozóst.

2017. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!