Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan szerezzek ennyi pénzt?

Hogyan szerezzek ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
2 millió 500 ezer forint, kéne kezdő vállalakozás 5 honap alatt megtérülne az összeg, bank nem ad ennyit, uzsorástól meg nem szereték kérni. Honnan szerezzek?
2017. ápr. 9. 15:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Elkezded a rokonaidat zaklatni az "5 hónap alatt megtérül" szöveggel
2017. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

" 5 honap alatt megtérülne az összeg, " álom, álom, édes álom....

És ha nem? Akkor mi van? Van ingatlanfedezeted?

Ha annyira tuti üzlet, akkor keress csendestársat.

Amúgy nekem elég lenne 1 millió is :-)

2017. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van ingatlanfedeztem, de a bank enm ad csak 6 honapos munkaviszony után. ÁLOm??? Ez egy egy lottozó, én fogok benne egyedül dolgozni, mindennap és a havi nettó nyereség vagyis profitom az 300 ezer 350 ezer forint lesz havonta, ez már egy meglévő lottozó csak a tuljadonos akit régóta ismerek, nyugdíjba megy de nagyon jó pénzt fog kapni,ami megéri hogy nyugidjba menjen, és ezért eladja a lottozóját. Tiszta profit az 300 ezer , ha egyedül dolgozok, ez egy kis lottozó ami egy áruháznál található , kis ilyen bódé szerűség, de nagy a forgalo, vagyis annyi megvan hogy nettó 300at lehessen ezzel keresni. 8 hónap alatt így tehát teljes egészében megtérül az összeg.
2017. ápr. 9. 15:22
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha megveszed az üzletet, neked szerződnöd kell a Szerencsejáték Zrt-vel.

[link]

2017. ápr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
"A forgalmazás megkezdése előtt a forgalmazásban résztvevő személy(ek)nek terminálkezelői tanfolyam elvégzését írjuk elő kötelező jelleggel, amely tanfolyamot követő vizsga sikeres teljesítése esetén szerezhetnek terminálkezelői jogosultságot. Az oktatás, továbbképző oktatás költségei továbbá pótvizsga esetében a képzési költség a partnert terheli. Az oktatás és a vizsga költségeit a mindenkor hatályos ÁSZF tartalmazza, a terminálkezelői képzés díja jelenleg bruttó 50.800,- Ft/fő."
2017. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"2 millió 500 ezer forint, kéne kezdő vállalakozás 5 honap alatt megtérülne az összeg, ...


és a havi nettó nyereség vagyis profitom az 300 ezer 350 ezer forint lesz havonta,"


Hát bocs, de ha ennyire nem tudsz számolni, az igen nagy baj lesz... :-( 5 hónap alatt az 1 millió 500 ezer ft (és akkor nem vettél semmit, nem fizettél a lakásrezsit, nem ettél, stb.), nem 2,5 millió. "Csupán" 1 millió különbség van közte...

Szóval az a megtérülés közelebb áll az 1 évhez, ami azért még mindig nem rossz...

2017. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen , de akkor is hamar megtérül, és tudom hogy szerződnőm kell a Szerencsejáték ZRt-vel tisztában vagyok vele. Terminál kezelő vizsgám van. Fél éve raktam le, én még a szüleimnél lakom, tehát tudom gyűjteni ezt a pénzt, kb 10 honap alatt legmaximum alatt megtérül, és utána tudom magamra is költeni, munkám is van, pénzem is. Csak kéne ennyi kezdőtőke.
2017. ápr. 9. 16:04
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha annyira tuti az üzlet, akkor vegyenek fel a szüleid hitelt - bár én nem tenném - az ingatlanra, Te meg fizeted nekik a törlesztőrészletet.
2017. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha annyira tuti lenne a dolog, akkor a tata felvenne 1 alkalmazottat és tulajként dőlne neki a lé...


Szerintem nem csak a számolással, matekkal van gond, de a bevételt is kevered a profittal!

2017. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

"Ha annyira tuti lenne a dolog, akkor a tata felvenne 1 alkalmazottat és tulajként dőlne neki a lé... "


9-es, nem egészen, ugyanis ha havi 300 ezer ft a tiszta haszon, akkor ha felvesz egy alkalmazottat, annak a fizetése, meg az utána fizetendő járulékok a munkáltatónak kb. havi 200 ezer ft-ba kerülne. Máris csak 100 ezer ft haszon marad. És akkor még ott a vesződség, hogy megbízható-e az alkalmazott, kinyit-e időben, elszámolások, stb

2017. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!